Skocz do zawartości

Shizowaty

Propozycja odnośnie Zombie i małych map

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry:Shizowaty

Czego dotyczy?:Zombie oraz małe mapy

Materiał:Jak wszyscy dobrze wiemy z osób które chociaż trochę pograły na naszym zm bardzo irytującą sprawą jest strzelanie do zombie z kilku kamp na raz na mapach typu lawoffice cave lub były 2day, gdzie w tym wypadku zombie nie ma nawet najmniejszych szans się ruszyć, wyjść z respa i zrobić infekcje. Moja propozycja wygląda następująco:

-dodać punkt do regulaminu który zakazuje strzelania do zombie jeżeli nie wchodzą do twojej kampy

-wgrać plugin który zapewnia zombie nieśmiertelność na określony czas od momentu zrespienia się

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie to może nieśmiertelka na 1.5 sec, a co do punktu ze strzelaniem tylko do zombie wchodzących do kampy to można by to zamienić na zbuffowanie zombie by nie bały się wejśc do kamp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysł fajny, i byłbym za dodaniem nieśmiertelnośći na określeny czas po zrespieniu, ale zakaz szczelania do zombie na respie jest bez sensu. Często np na cave żaden zoombie nie wbija do akurat twojej kampy gdyby szczelanie do nich było zabronione to przez całą rundę niektórzy by 20 kredek nie nabili albo 2-8 kili nawet, po drugie np na dawnym 2day jak ktoś stał obok  i próbował skanować to wbija do naszej kampy czy nie , teoretycznie NIE a podobne kampy są np na mapie White. Największa rzeźnia zombie jest na  Cave i Lawoffice można było napisać do @ kRzkRz i poprosić żeby  zmienił respa.

Albo jak ktos się odpali i będzie biegał po mapie to tez by łamał regulamin, bo zoombie do jego kapmy nie wbijają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Zdanie mam takie samo jak @ P1otreX

2. Na pewno ułatwiłoby to infekcję, aczkolwiek na takim zm_lawoffice resp jest zaraz obok dwóch z lepszych kamp (o ile nie najlepszych na tej mapie), więc zombie specjalnie by się zabijało, bo nieśmiertelka za free zawsze jest lepsza niż ta kupiona za 50 kredek. Przed dodaniem takiego pluginu proponowałbym zmienienie respa zombie (coś w stylu zimulandii), żeby resp nie był od razu przy kampie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Dla mnie bez sensu jest zakaz strzelania do zombi na respie czy nie wchodzących do kamp

2. Proponowałbym bardziej zmianę respa na mapach co by to rozwiązało i po problemie

3. nieśmiertelka byłaby raczej bez sensu chyba że by trwała do 3s ale dalej nie przekonuje mnie to :/ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta