Skocz do zawartości

Adik

Dobre słuchawki z dobrym mikrofonem

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim.

Poszukuje ostatnio jakiś słuchawek z dobrym mikrofonem.

Polecicie jakieś? Granica cenowa- 400zł
Zapomniałem dodać że mają to być słuchawki PRZEWODOWE

Edit: 

1. @ Pyrson i @ TerroR Wiecie może czy dobrze ściskają ?

2. @ NeQ Używasz może mikrofonu z tych słuchawek? Jeżeli tak to napisz czy dobra jakość jest albo umówimy się kiedy na tsa i sam zobaczę oki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

razer kraken usb se we tak o 200 zł i twoje a są zaje***fajne :D

//edit

@ Adik

powiem Ci że dobrze nawet

ale Ci polecam w uj bo mam je i są kozak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hyperx Cloud 2 lepsze od arctis 5 nie mają ledów, ale parametry lepsze i wykonanie solidne. Nie raz mi upadły i żyją polecam c;

@ Adik Używam, dobry majk wg mnie, znajomi tez chwalą że czysto mnie słychać. Możemy śmignąć na tsa kiedys c;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

@ TerroR i @ Pyrson jeżeli nie macie ani trochę pojęcia o słuchawkach to się nie wypowiadajcie. Żadne słuchawki razera nie są godne polecenia, jeśli jest się jakkolwiek zaznajomionym z tematem słuchawek, steelseries nie jest wcale lepsze, choć nie jest, aż tak c*ujowe jak razer.

Nie musisz wydawać 400zł na dobry headset bo już w cenie 300 masz fajny set up. Mianowicie dupnij sobie isk hd9999 + zm mic-1. Te słuchawki to cud, miód i malina. 

Ewentualnie możesz jeszcze kupić HyperX Cloud II lub Alphy bo to też dobry sprzęt.

@ TerroR nie poleca się rzeczy tylko dlatego, że się ją posiada ;) Bo z której strony nie spojrzymy jest multum lepszych słuchawek od razeruf. Jeżeli o tym nie wiedziałeś to okej zwracam honor, ale jeśli było na odwrót to nie wiem po co polecasz sprzęt gdzie płacisz za markę, a nie za sprzęt.

By TerroR,

Chciał znać naszą opinię, więc ja wyraziłem swoją poprzez posiadania słuchawek razera i nie mogę narzekać na nie, ja jestem zadowolony z nich, więc mogę smiało polecić słuchawki razera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.