Skocz do zawartości

dwaitt

✓ naprawione Nie masz dostępu do tego serwera ? [ dawiT ]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: dawiT

Opis błędu: moze tak , grałem sobie grałem , wyszedłem ojebac cos na ciękim i wracam do gry  ( bylo 4 os )  nagle  ( kicked ) próbuje wejść na serwer i pisze '' nie masz dostepu do tego serwera '' ?? 

prosze cos z tym zrobic , albo wyjasnić , w banach nie pokazuje zebym cos dostał 

Zdjęcie/Film błędu(niewymagany): brak

Godzina : 22:30  2019.03.11 

JESLI ZŁY DZIAŁ PROSZE O PRZENIESIENIE , DZIĘKUJE ! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ref ! 

F5 F5 F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5F5 F5

@ PozoreX dalej nic , myślę zeby jakis admin ( wlasciciel albo opiekun )  to sparwdził gdzies , albo nadał mi bana i mi go zdjął .

@ Robert   STEAM_0: 0: 455425719

@ Robert wez moze go nadaj i sciag albo zobacz w innych blokadach ( o ile cos takiego jest ) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ dwaitt spróbuj wbić teraz na serwa, gdyż często ostatnio jest taki bug, że po kicknięciu / zbanowaniu na niedługi czas wyskakuje owe powiadomienie, a po odczekaniu kilku chwil można normalnie wbić na serwer

aaa, następnym razem edytuj swój post zamiast pisać kolejny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Błąd naprawiony

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.