Sign in to follow this  
xwielox

Zmiana godziny VIP na prawidłową

Recommended Posts

Nick z gry:♕wielo♕

Opis błędu: Otóż na czacie gry wyskakuje powiadomienie że vip jest darmowy od 22 i wiele osób czeka na niego po czym jak jest już np 22:15 wychodzą z servera bo czują się oszukane i wiele osób też się o to pyta tak jak miałem przed chwilą z 3 osoby się pytają  ,,ej kiedy będzie vip bo jest napisane że po 22 a jest 22:30 i nie mam'' więc wydaje mi się że sensownym rozwiązaniem było by naprawienie tego może nie BŁĘDU lecz tej nieprawidłowości aby po prostu więcej osób zostało z 4FRAGS i nie dawać ludziom nadzieli że dostana tego vip o podanej godzinie bo ludzie patrzą ooo ci to piszą że vip darmowy i wog a tak naprawdę tylko naciągają aby zostać i grać do tej 22, przynajmniej ja to tak widzę

jak dla mnie najlepszy rozwiązaniem było by po prostu albo zmienienie godziny w jakimś pluginie czy w czym to jest zapisane albo zmiana wiadomości która wyświetla się na chat i zamiast 22 wpisać 23 i po problemie 

Może to jest mała zmiana i moderatorom/właścicielom  nie będzie chciało się zmieniać tego ale wydaje mi się że może to pomoc w rozwijaniu się servera i w pozyskiwaniu nowych STAŁYCH graczy 

Mam nadzieję że ktoś to wog rozpatrzy :D

Zdjęcie/Film błędu(niewymagany):

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Błąd naprawiony

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.