Sign in to follow this  
Vixa

[Wywiad] VDS

Recommended Posts

Siemanko,

dzisiaj przeprowadziłem wywiad z jednym z moderatorów, mianowicie @ VDS

Dodam, że jest to mój pierwszy wywiad, więc z góry przepraszam za wszelkie niedoskonałości.

Wypowiedzi @ VDS będą oznaczone kolorem niebieskim.

Natomiast moje kolorem żółtym.

Bez zbędnego przedłużenia zapraszam do wywiadu!

@ Vixa Cześć! Znalazłbyś chwilę, aby udzielić wywiadu dla naszych Forumowiczów?

@ VDS Witam. Oczywiście!

@ Vixa Świetnie, myślę, że większość osób Cię już zna, ale są tutaj także Ci, którzy nie mieli przyjemności Cię poznać, opowiedz coś o sobie.

@ VDS A więc tak. Mam na imię Oskar, mam 17 lat (w Grudniu tego roku 18, mieszkam w małej miejscowości na mazurach.

@ Vixa   Dodajmy, że na forum pełnisz rolę moderatora. Planujesz z czasem dążyć do uzyskania Junior Admina, czy raczej na razie o tym nie myślisz i skupiasz się bardziej na czym innym?
@ VDS Wszystko przyjdzie z czasem więc teraz bardziej skupiam się na robieniu wszystkiego żeby ten awans dostać.

@ Vixa Mógłbyś pokrótce opowiedzieć o swoim hobby? Co robisz w wolnym czasie, może coś trenujesz?

@ VDS Stricte hobby nie posiadam ale interesuję się informatyką co można wnioskować po wyborze mojego zawodu. W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi, dziewczyną oraz trenuje piłkę nożną i od niedawna mma.

@ VixaWow! Czyli zapewne rzadko się nudzisz:) Wiążesz jakieś plany z piłką nożną, lub MMA, czy jest to po prostu zajawka, której nie chciałbyś przekładać na tzw. główny życiowy cel?

@ VDS Tylko jako sposób na zabicie czasu.

@ Vixa Okej, to może teraz opowiesz nam pokrótce, jak pracuje Ci się w takim gronie Administracji.

@ VDS Pracuje mi się dobrze, ale to co jest między nami powinno tam zostać.

@ Vixa W sumie racja, zatem nie wnikam. Wracając do tematu sportu, masz jakieś osiągnięcia sportowe, jakieś wygrane może?

@ VDS Jednie mniejsze takie jak turnieje powiatowe.

@ Vixa Gratulacje! Obstawiam, że piłka nożna, zgadłem? :D

@ VDS Dokładnie!

@ Vixa To może jak już jesteśmy przy piłce nożnej, to powiesz nam jaki jest Twój ulubiony piłkarz?

@ VDS Oczywiście że Leo Messi!

@ Vixa Dobra! Jak wiemy, na Twojej poprzedniej sieci posiadałeś range Junior Administratora, gdzie było ciężej dostać się na ową rangę? Z góry przepraszam za może dość niewygodne pytanie, ale myślę, że część osób może ten temat zaciekawić.

@ VDS Tamta sieć była mała więc z moim doświadczeniem posiadając administratora sieci na poprzedniej sieci nie było problemu z dojściem do [email protected], tutaj było to wiele trudniejsze dlatego że to jedna z największych sieci w Polsce i na rangę moderatora musiałem pracować 2 razy więcej i ciężej.

@ Vixa Jakby nie patrzeć, bezdyskusyjnie najlepsza sieć. To może podzielisz się z nami nutkami, które ostatnio wpadły Tobie w ucho.

@ VDS  klik  oraz klik

@ Vixa  Widzę, że Desnox nam się rozwija :D Dobra, zatem dzięki za poświęcenie mi tej chwili, chciałbyś kogoś na zakończenie pozdrowić, jakiś komunikat specjalny, a może nominować kogoś do następnego wywiadu :D

@ VDS  @ P3TRO @  Desnox @ Pyrson @ DENY @ Szablo oraz Ciebie, czyli ludzi z którymi spędzam najwięcej czasu. Nominuję @ P3TRO

@ Vixa Dzięki, do usłyszenia i zobaczenia na forum! :)

@ VDS Również dzięki!

O niebo lepszy wywiad niż te które mogliśmy wcześniej tutaj zobaczyć
Widać, że masz na to wizję i starasz się złapać za jakieś ciekawsze tematy, wywiad mógłby być jedynie trochę dłuższy
Dobra robota c:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.