Sign in to follow this  
Vixa

[Wywiad] P3TRO

Recommended Posts

Siemanko,

dzisiaj przeprowadziłem wywiad @ P3TRO

Dodam, że jest to mój drugi wywiad, więc z góry przepraszam za wszelkie niedoskonałości.

Wypowiedzi  @ P3TRO  będą oznaczone kolorem niebieskim.

Natomiast moje kolorem żółtym.

Bez zbędnego przedłużenia zapraszam do wywiadu!

@ Vixa Siemanko, znalazłbyś chwilę, aby udzielić wywiadu dla naszych Forumowiczów? Dodam, że zostałeś nominowany przez @ VDS.

@ P3TRO     Siemka, Jasne!

@ Vixa  Dzięki! Więc zaczynajmy. Dobra to może tradycyjnie przedstawisz się nam, powiesz coś o sobie.

@ P3TROA więc tak. Mam na imię Piotrek, mam 15 lat (w tym roku 16), mieszkam w okolicach Elbląga w województwie Warmińsko-Mazurskim.

@ Vixa Świetnie, a do jakiej szkoły uczęszczasz, jeśli mogę zapytać.

@ P3TRO Aktualnie do 3 gimnazjum, natomiast potem mam zamiar pójść do Technikum o profilu Techniczno-Informatycznym.

@ Vixa     Nic nowego, 80% sieci uczęszcza na ten profil hehe. To skoro dowiedzieliśmy się już ile masz lat, skąd pochodzisz, na jaki kierunek planujesz się wybrać. To wydaje mi się, że to odpowiedni czas, aby zapytać o Twoje hobby, opowiesz nam coś na ten temat?

@ P3TRO Takiego głównego hobby nie mam, aczkolwiek w wolnym czasie robię grafiki, gram w gry, przesiaduje na naszym forum, bądź wychodzę ze znajomymi na miasto.

@ Vixa Właśnie, na forum posiadasz rangę [email protected], opiekuna, oraz grafika. Jak długo zajmujesz się już tworzeniem grafik? Bo szczerze mówiąc wychodzą Ci one bardzo dobrze.

@ P3TRO  Grafiki robię mniej więcej od początku grudnia, ale jeszcze wiele nauki przede mną. Oczywiście dziękuję za miłe słowa, gdyż wkładam w to sporo pracy, oraz wolnego czasu. Wspomnę też, o @ NiuQ, gdyż troszkę mnie poduczył w tym temacie.

@ Vixa To może wracając do forum, do jakiej rangi dążysz, czy może planujesz zaprzestać na tym co jest teraz.

@ P3TRO Aktualnie dążę  do rangi Junior Moderatora, potem życie pokaże. Jestem osobą, która lubi się rozwijać, a nie stać w miejscu.

@ Vixa Widzę, że następny pojedynek o JM będzie dość emocjonujący. Od kiedy znajdujesz się na naszej sieci, może ktoś Cię zachęcił, aby tutaj się pojawić.

@ P3TRO Konto na forum założyłem 30 listopada, natomiast na sieci gram od 25 tego samego miesiąca, natomiast do pojawienia się na sieci przekonał mnie @ VDS

@ Vixa Świetnie! Znasz może kogoś z sieci in real-life?

@ P3TRO Jak na razie nie, natomiast niedługo mam zamiar spotkać się z @ VDS. Najprawdopodobniej będzie to już w te wakacje.

@ Vixa Ooo, czyli już niedługo. Może wrzucicie wspólną fotkę na forum :D  To może teraz powiesz, z kim na sieci masz najlepsze kontakty, wiadomo, że @ VDS, ktoś jeszcze?

@ P3TRO Wspólna fotka? Brzmi kusząco :D. Natomiast jeśli chodzi o najlepsze kontakty to spokojnie mogę wymienić @ DENY @ Pyrson @ kuffendoffenbajch @ Adik oraz Ciebie.

@ Vixa  A jakiego gatunku muzyczki słuchasz?

@ P3TRO Generalnie to głownie słucham polskiego rapu, ale czasem też posłucham czegoś zagranicznego typu Imagine Dragons - Demons. A jeśli chodzi o polskie kawałki, które ostatnio wpadły mi w ucho to ZeamSone San Andreas oraz  ReTo Kushi Kushi.

@ Vixa  Widzę, że ReTo trafia do gustu większości osób. Powiem szczerze, że dobry wybór :D Byłeś może na jakimś koncercie, czy jeszcze nie było okazji?

@ P3TRO Niestety jeszcze się nie udało, natomiast w przyszłości postaram się pojechać.

@ Vixa  Więc także z niecierpliwością czekam na kolejna fotkę, tym razem z koncertu. Skoro poznaliśmy już mniej więcej gatunek muzyczny, który lubisz. Może teraz powiesz coś na temat gatunku filmu?

@ P3TRO Szczerze to filmów za dużo nie oglądam, natomiast kręci mnie coś typu Deadpool, Avatar (film nie anime) itd. Ale jeśli chodzi o lubiane przeze mnie filmy wymienianie zajęło by zbyt dużo czasu.

@ Vixa No dobra. Zatem myślę, że to byłoby na tyle, nie będę Ci więcej przeszkadzał :D Dzięki za poświęcenie mi tej chwili czasu. Chciałbyś coś dodać od siebie, kogoś pozdrowić, zaprosić do kolejnego wywiadu?

@ P3TRO  Chętnie pozdrowie  @ VDS @ DENY @ DomiNN @ Adik @ MEIST3R  @ Pyrson @ Kubaaa  @ Jay Smith oraz @ Blejz. Natomiast nominuję @ Fifat

@ Vixa Świetnie! Do zobaczenia na forum :)

@ P3TRO  Dzięki! Do zobaczenia :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.