Jump to content

Sign in to follow this  
DreiXDeiN

Komenda dla graczy.

Recommended Posts

Elo ! :D 

Proponuje wprowadzić dla graczy komendę "!voteban" / "votekick" (nazwa obojetna) która będzie banować na 1 h . Byłaby po to, że gdy nie ma żadnego admina online to żeby gracze mogli pozbyć się czitera, a dla tego na 1 h, ponieważ normalnym jest, że zdarzały by się kicki za błędne oskarżenia lub za jakieś głupoty typu (a słabo gra to go wy%$#%bmy) . No i jak ktoś zostałby wyrzucony to, żeby opiekun (lub każdy admin - obojetnie) dostawali powiadomienie i mogli to pozniej zweryfikowac. 
Cały ten pomysł to od razu mówię - O ile się to da zrobić . xDD 

Pozdro :D 

Nie, ponieważ np. wejdzie na serwer gracz, który będzie bardzo dobry (nowy gracz na serwerze) i ktoś uzna go za "czitera", a ten gracz widząc, że ma bana na 1h zrazi się do serwera. 

@ Lemon19 No tak. Tylko, że to jest w dziale Cod:mod, a nie surf :P 

Ja uważam, że to dobry pomysł. Ostatnio na surf+RPG #1 jest wylew cziterow a admini nie zawsze mogą być na serwerze, każdy ma też swoje życie, szkole itp. 

A co do @ AdEPt twojej wypowiedzi uważam, że nie masz racji, jakby się dało to porostu my, admini moglibyśmy to weryfikować. Bany mogłyby być na tą 1h i porostu dodać punk w regulaminie, że za trolowanie tym "!votekick" i "!voteban" też byłby ban.

@ Semi @ GeForce @ kamileon @ NeQ

@ Adik

@ Adik Jeśli można odpowiedzieć :) , to może być nawet na krócej np.10 min ( tyle że odechce się grania na czitach a nie zrazi sie ) i z komunikatem, że zostanie rozpaczone przez Admina/Opiekuna. I też kozak pomysł - w ramach rekompensacji za bana bez czitów + 10 lvl do wybranej klasy na start za skilla - jednorazowe. 

Po prostu uważam, że może nie przedstawiłem tego perfekcyjnie, ale sam pomysł jest spoko więc w tym temacie można go ulepszyć/udoskonalić a kto lepiej tego nie zrobi jak ludzie z większym doświadczeniem niż ja :c .

Pozdro :D 

By HuRiN,

Kolejnym razem edytuj swój post zamiast pisać kolejny

Emm chlopaki nie wiem jak jest na serwerach 4fragsa ale na cod modzie.jest voteban, mute, kick. (Banik 30.min). Tylko ze nie zostaje po tym zaden slad nawet w sourcebansie. Co.do tego zeby zwykli gracze mieni dostep to jestem na NIE. Za duzo zabawy bylo by. Musze w wolnej chwili.sprawdzic kto ma dostwp.do tej komendy w sumie a kto nie

Sory za ^.^ i inne bledy ale pisze na fonie i szybko bo prowadze zD