Sign in to follow this  
Adik

[Wywiad] Carl Johnson

Recommended Posts

Siemanko ludziska!

Dzisiejszym gościem z którym przeprowadze wywiad będzie @ Carl Johnson  !

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to mój pierwszy wywiad a więc proszę o trochę zrozumiałości.

@ Adik

Siema, znalazł byś chwilę abyśmy po odpowiadali sobie na kilka prostych pytań?

@ Carl Johnson  

Siemanko, jasne

Większość cie już zna ale są tu też Ci, którzy nie mieli przyjemności Cię poznać. Opowiedz coś o sobie.

@ Carl Johnson
Nazywam się Oskar, pochodzę z okolic Siedlec,mam 19 lat, 13 czerwca 2019 roku będę miał 20 lat.

@ Adik
Słyszy się wiele o tym, że jesteś wielkim weteranem na deathrunie. Opowiedz coś o swojej przygodzie na owym serwerze.

@ Carl Johnson
Jeśli chodzi o serwer to dołączyłem do niego 5 sierpnia 2016 roku w wieku 17 lat i mam już na nim ponad 1000 godzin rozegranych.
Zaś 12 maja 2019 minie 1000 dni od kiedy dołączyłem na drka
a na forum Jestem od 15 maja 2018 roku z takich ciekawostek

@ Adik
Masz może jakieś hobby albo co robisz w wolnym czasie?

@ Carl Johnson
Mam ogromną pasję na historię. Interesuję się również historią piłki nożnej a co robię w wolnym czasie? 
staram się go spędzać z rodziną głównie, a tak to wiadomo że staram się grać na deathrunie.

@ Adik
Skoro masz tyle godzin, tyle osób cie zna, nie zamierzałeś zostać Administratorem na deathrunie lub Opiekunem ?

@ Carl Johnson
Jeśli chodzi o rangę serwerową, jakoś nigdy nie kręciło mnie bycie adminem czy opiekunem,
dla samej rozgrywki byłoby po prostu za łatwo i być może też za szybko gra by mi się znudziła.
Dlatego proponuję innym by mieli te rangi bo gdy miałem w grudniu 2018 tego admina to robiłem
zbyt dużo błędów a wolę dać wykazać się innym.

@ Adik
Rozumiem do czego zmierzasz. Aby odbiec trochę od naszego forum, to powiedz nam jakiego rodzaju muzyki słuchasz.
Jeżeli masz swój ulubiony utwór lub wykonawcę nie obrazilibyśmy się jakbyś ich wymienił.

@ Carl Johnson
Ja lubię myslovitz, de mono, Mezo-światopogląd ostatnio to moja ulubiona, goya-smak słów i Piasek z Mafią,
zaś z zagranicznych to uwielbiam piosenki z początku XXI wieku np. Depeche mode i tak jak w przypadku myslovitza i
"De mono" praktycznie wszystkie piosenki oraz oczywiście Jem-They trochę ich jest ale ostatnio jak słucham ich na yt
to czasem po kilka godzin

@ Adik
Kurcze, duużo tego! Przechodząc dalej... gdzie chciałbyś zacząć pracować i dlaczego?

@ Carl Johnson
Najbardziej to bym chciał oczywiście pracować w radiu albo pójść na komentatora :D

ale tak na poważnie to myślę że pewnie w jakimś zakładzie mechanicznym u mnie w Siedlcach.

@ Adik
Dlaczego akurat tam?

@ Carl Johnson
A dlaczego w radiu czy na komentatora? a no dlatego bo po prostu się bym tam nadawał,
ewentualnie na polityka iść ale to w super-ostateczności

@ Adik
Skoro jesteśmy o twoim nadawaniu to chciałem nawiązać do pewnej kwestii. Jesteś nazywanym "Królem chatbox'a"
od paru dobrych miesięcy i najbardziej rozgadaną osobą na forum. Skąd w tobie tyle siły ciągle rozmawiać ?

@ Carl Johnson
Po prostu dlatego że wciąż mam niesamowitą chęć grania i gadania jednocześnie i jakoś na razie nie miałem większych kryzysów.
W takim sensie żeby mi się np. już odechciewało grać bo tak tylko mam tzw. głód serwera a jeśli chodzi o forum to tak po prostu ;)

@ Adik
To wszystko o co cię chciałem spytać Oskarze. Chciałbyś kogoś może pozdrowić lub zaprosić na kolejny wywiad?

@ Carl Johnson
Pozdrowić chciałbym na pewno moich rodziców to przede wszystkim a jeśli chodzi o osoby z 4Fun to na pewno osoby które już są tyle
lat tutaj i wcale nie mają dość nie będę wymieniał wszystkich ale wymienię m.in. @ Blaze2 @ NiuQ, @ Sznycel dla troszkę starszych osób którzy pamiętają Klaudiusza.
Dawniej jeszcze bym pozdrowił na pewno @ VeBe którego ochrzciłem BeVe
i cóż i osoby z serwera które mają od a-z w imieniu a jest ich wielu ;)

@ Adik
Dziękuję Ci Oskarze za udzielenie wywiadu, życzę zdrowia i do zobaczenia na deathrunie ;)

@ Carl Johnson
Dzięki również, do usłyszenia.

Mimo że nie jestem w to dobry to może bardziej wyróżniaj to co piszesz ty a co pisze druga osoba zamiast jedno pod drugim to rób 2 linijki niżej np 

Tak o i byłoby pięknie i nie dawaj podobnych kolor tak to dla mnie git :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.