Jump to content

IMVERYRICH

[Wywiad Specialny] -Ruseck Najlepszy- *HIT* #2

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, więc standardowo proszę o srogą krytykę oraz ciekawe propozycję.

Tym razem jest to osoba, która nigdy nie udzieliła wywiadu, a więc bez przedłużania zapraszam do czytania.

Prowadzący wywiad Redaktor @ IMVERYRICH

Odpowiadająca na wywiad @ Ruseck Najlepszy

๑۩ Cześć. Z tej strony @ IMVERYRICH  redaktor forum CS4F, zacznę od standardowego pytania .Czy zgodzisz się przeprowadzić z Tobą wywiad?

Jasne! Nie widzę żadnego problemu.

๑۩ Świetnie ! Zauważyłem, że jeszcze nikt z Tobą nie przeprowadził wywiadu, więc chciałbym aby ten wywiad był bardzo szczególny i wyróżniony.

Na samym wstępie poproszę Cię o przedstawienie się, ile masz lat, skąd jesteś?

๑  Rodzice dali mi na imię Miłosz i liczę sobie 19 wiosen. Urodziłem się jak i mieszkam w Białymstoku, który znajduje się w znanym i bardzo lubianym województwie podlaskim.

๑۩ Miłosz świetne imię! Jakie są twoje zainteresowania i czym się zajmujesz na tą chwilę? 

Jednym z moich największych zainteresowań są sztuki walki, a dokładniej muay thai, który w dosłownym tłumaczeniu oznacza tajski boks. Interesuję się również w grafiką komputerową, ale nie uważam się za jakiegoś wirtuoza, choć zdarzało mi się pracować z kilkoma sławniejszymi youtuberami. 

Na chwilę obecną skończyłem liceum i czekam na egzaminy maturalne, które mam nadzieję napiszę z zadowalającym wynikiem. Jeśli chodzi o to co robię w wolnych chwilach to lubię dorobić sobie trochę pieniędzy ze zleceń graficznych.

๑۩ Według mnie twoje prace graficzne, są na wielkim poziomie. Powiesz nam ile zarabiasz miesięcznie ze zleceń czy chcesz to zostawić tylko dla siebie i wtajemniczonych w tą dziedzinę?

Wspomniałeś też o egzaminach, powiedz szczerze, uczysz się do nich, a może masz jakąś taktykę na to?

๑ Dziękuję za komplement, ale wiem na ile mnie stać, lecz największym kłopotem jest sam pomysł na daną grafikę. Co do pieniędzy jakie zarabiam z grafiki to nie są jakieś góry złota, ponieważ zależy wszystko od miesiąca, a dokładniej od ilości klientów. największą sumą jaką zarobiłem w jeden miesiąc było bodajże 2500-3000zł, ponieważ wpadło mi kilka większych projektów. 

Jeśli chodzi o egzaminy maturalne to nie stawiam nauki jako priorytet, ponieważ to co się miałem nauczyć już się nauczyłem i nie widzę sensu wkuwania na siłę.

๑۩ Świetne argumenty odnośnie egzaminów, niewielu jest takich, co potrafią zapamiętać coś z lekcji. Dziękuję Ci także, za udzielenie odpowiedzi na temat zarobki jako grafik. Opowiedz teraz Nam wszystkim jak się zaczęła twoja przygoda z CS4F?

๑ Za małolata szukałem serwera ciekawego serwera JailBreak, a kiedy pierwszy raz wszedłem na JailBreak'a CS4F pomyślałem, że bardzo mi się spodobał i zostałem. Dobrze dogadywałem się z graczami i po +/- tygodniu gry na serwerze @ soft zaproponował mi spróbowanie swoich sił jako administrator serwera. Nie miałem doświadczenia jako administrator serwera, lecz szybko nauczyłem się podstawowych komend SourceMod'a i tak oto zostałem na sieci. 

๑۩ Rozumiem. Jaką pierwszą ważną funkcję pełniłeś na CS4F i dlaczego akurat tą funkcję pełniłeś? Czy to był właśnie [email protected] Serwera? 

๑ Historia moich rang na sieci jest dość długa, ponieważ posiadałem większość z rang w aktualnej legendzie forum.

Przechodziłem przez Admin'a, opiekuna, grafika, multi admina, redaktora fp, właściciela serwera, redaktora, moderatora aż po Junior Admina, więc liznąłem większości rang na sieci i wydaje mi się że wiem z czym to się je. Nie chcę po kolei wymieniać czemu pełniłem daną funkcję, ponieważ mógłbym opowiadać i opowiadać.

๑۩ Czyli tak na prawdę, przeszedłeś przez całą hierarchię rang. Brzmi wspaniale, tak więc administracja zauważyła twój potencjał i zaufali Ci do końca. Ja osobiście Ci życzę, byś stanął na najwyższym szczeblu hierarchii sieci jaką jest Właściciel :). Opowiedz Nam masz jakieś rodzeństwo?

Niestety rodzice się nie postarali i nie zmajstrowali mi rodzeństwa :(

๑۩ Nic nie szkodzi, w sumie bycie jedynakiem też jest ciekawe, nie musisz się niczym dzielić i możesz być spokojny o to, że nikt Ci na komputer nie zajmie miejsca. 

Wróćmy jeszcze do forum, czy kiedykolwiek myślałeś, że zostaniesz [email protected] Sieci? Jak Ci się podoba praca na tym forum?

๑ Szczerze mówiąc przychodząc na siec nie planowałem jakiejś długoterminowej współpracy i nigdy bym się nie spodziewał, że zajdę aż tak daleko. Ostatnimi czasy mam coraz mniej czasu na zajmowanie się forum, lecz gdy znajdę wolną chwilę to staram się wykonać swoją robotę na 100%. Jeśli już poruszyłeś temat dotyczący pracy na forum to zbytnio nie mam nic do roboty, ponieważ zamykaniem tematów zajmują się Junior Moderatorzy, a w panelu administratora wszystko jest skończone. Obstawiam, że wraz z nowym stylem forum wpadnie nam troszkę więcej ciekawej roboty, którą będę mógł się zająć.

๑۩ Miejmy tylko nadzieję, że nadal twoja praca jaką aktualnie pokazujesz nie zniechęci Cię i nie opuścisz tak ważnego stanowiska.

Przejdźmy do nietypowej części wywiadu. Zagramy w mini grę jaką jest opinia w trzech słowach o pięciu użytkownikach forum wybranych przez moją osobę.

Przejdźmy do nominacji:

@ Pyrson

@ Aleksandra

@ LaCuty

@ Fifat

@ Godfather

๑ 

@ Pyrson - Młody ciekawski pracuś

@ Aleksandra- Miła uczynna dziewica

@ LaCuty- pracowity żartobliwy "prowokator"

@ Fifat- niestety słabo go znam

@ Godfather- spokojny inteligentny żołnierzyk

๑۩ Świetnie! Bardzo dobrze sobie poradziłeś z tym, ale jak wspomniałem to ma być wyjątkowy wywiad, więc powiedz mi szczerze, co sądzisz o dzisiejszej akcji pod tytułem " Odstrzał" w dziale degradacji?

Czy jesteś tego samego zdania, że wszystkie degradacje były słuszne?

๑ Sam poruszyłem ten temat na messengerze, że są niesprawiedliwe, kiedy niektóre osoby dostają degradację z posady za brak aktywności, a aktywność innych wcale nie jest lepsza.

๑۩ Czyli jesteś przeciwny tym degradacjom i chciałbyś je cofnąć? Co sądzisz o pracy moderatorów i kto według Ciebie jest najbardziej zasłużonym na forum, by mógł dostać awans?

Wybierz i oznacz najlepszych ( tylko jedną osobę)

Junior Moderator -

Moderator -

๑ Praca moderatorów jest wzorcowa, ponieważ wszystkie tematy niezgodne z regulaminem są zamykane w mgnieniu oka. Jeśli chodzi o degradacje to jestem w 100% za ponieważ już dawno doszedłem do wniosku, że jeśli komuś zależy na danej randze to spróbuje ponownie, a zwykła degradacja nie stanowi żadnej przeszkody. Wydaje mi się że jedną z najbardziej zasłużonych osób na forum jest @ LaCuty, ponieważ to On wnosi wiele nowości, które umilają pobyt na forum. Jeśli chodzi o awanse to nie mnie to oceniać, ponieważ nie mam na to znaczącego wpływu. 

Junior Moderator - @ TerroR

Moderator - @ NiuQ

๑۩ Zadam Ci pytanie, które zadałem dla @ HuRiNa , jak ocenisz w tym momencie pracę Nas czyli redaktorów? 

๑ Jest o niebo lepsza niż dotychczas, ponieważ stare prace i artykuły były nudne i zbyt szablonowe.

๑۩ Dziękuję w imieniu redakcji. Chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec naszego wywiadu?

๑ Cała ekipę redaktorów za odwalanie kawałka dobrej roboty. Bez Waszych prac byłaby totalna nuda.

๑۩ My również Ciebie serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za ten komplement. Dziękuje za poświęcony mi czas, a także za udzielenie mi wywiadu z Tobą. 

Nie ma za co dziękować. Siema

๑۩  A jeszcze na koniec tego wywiadu powiem, że nie zdradzę osoby nominowanej przez @ Ruseck Najlepszy.

VIP

Wow, na prawdę dobra robota, dałeś tej redakcji drugie życie, oby tak dalej! Odpowiedzi również super, dostatecznie wyczerpują temat przez co miło się to czyta.
Jedyne do czego można się przyczepić to drobne błędy interpunkcyjne czy składniowe, ale wystarczy żebyś przyjrzał się tekstowi przed publikacją i będzie picobello :3 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.