Jump to content

GarpeQ NDK

Turniej CS4frags'a w współpracy z serwerem 5VS5

Recommended Posts

✘ Nick z gry: GarpeQ NDK

✘ Czego dotyczy?: Sprawa jak w nazwie dotyczy turnieju 5vs5 na naszej sieci. Jako opiekun serwera 1vs1 wydaje mi się, że ludzie bardzo chętnie wezmą udział w takim wydarzeniu. Nie raz słyszałem na serwerze właśnie poruszanie takiej kwestii.

Jak by to miało wyglądać? Już tłumacze jak ja to widzę.

Turniej w założeniu był by prowadzony na serwerach sieciowych (lub jeśli się nie da na innych), byłby w formacie 5vs5 Turniejowym. Drużyny zostały by rozlosowane przez system i na podstawie tego stworzona drabinka. Najlepsze drużyny otrzymały by specjalne rangi jak i nagrodę pod postacią VIPa/SPIVa (Długość tych Vipów do dogadania).

Cała akcja była by również stremowana co przyniosło by pozytywny rozgłos dla naszej sieci. Jeśli znalazłby się komentator można by z tego zrobić ładne przedsięwzięcie.

Serwer 5vs5 nie posiada niestety opiekuna więc oznaczę ciebie @ LaCuty i zapytam czy spotkało by się to z jakimś odzewem graczy? Są tutaj chętni na taki turniej?

@ dyam Też nad tym myślałem i zostawiłem to jako taką bramkę zapasową. Co do komentatora, w tak dużej społeczności myślę, że ktoś się znajdzie chociaż na mecze finałowe.

@ LaCuty Tak jak napisałem na ten moment przewiduje nagrody typu VIP/SVIP. Żeby zrobić nagrody pieniężne musiała by być kwota wejściowa. Temat jak najbardziej do dyskusji.

Moderator

Dość spoko pomysł, ale ciężko będzie znaleźć jakiegoś dobrego komentatora który by się za to wziął.

Wydaję mi się, że lepszą opcją byłoby założenie huba na FaceIt.

Właściciel

Jeżeli zbierzesz chętnych to proszę bardzo, aczkolwiek bez nagród pieniężnych nie oczekuj zbyt dużego odzewu

Jest to nawet git pomysł. Ale przy takim turnieju musi być jednak trochę osób a zawsze jakaś osoba nie może albo komuś nie pasuje termin potem są problemy. przy 1 vs 1 był a co dopiero 5 vs 5 byku