Jump to content

Sign in to follow this  
aBarteK

✓ pozytywnie Odwołanie od warna

Recommended Posts

Ilość otrzymanych warnów (niesłusznych): 1

Data i godzina otrzymanego warna: 2019-04-15  ok. 20:40

Powód otrzymanego warna: §3.19 Bezsensowne posty we wszelkich Propozycjach/Błędach typu "dobrze, że to zauważyłeś leci +" lub "dobry pomysł +" lub "Jestem na tak" będą karane warnem bez ostrzeżenia słownego! + post nic nie wnoszący do tematu.

Wyjaśnienia: ja rozumiem ale to nie była "bezsensowana" odpowiedź, tylko wyjaśniłem koledze, że to samo więc dlaczego warn? Nie rozumiem tego, napisał błąd - otrzymał odpowiedź i warn za "spamowanie" ...

Co post o nazwie:

,,To jest praktycznie to samo xD

Sam zrobiłeś błąd w tytule "adninistracji" xD :D" Wniósł do błędu?

Według mnie warn słuszny twoja odpowiedź była bezsensowna

Poza tym w danym punkcie w regulaminie napisane jest, że warn jest bez ostrzeżenia słownego

@ aBarteK Ale w tym nie było co wyjaśniać, gdyż był to bląd a skoro wszędzie rangi są tak nazwane to tuaj też powinny.

To nadal nic nie wnosi do tematu błędu.

Pozdrawiam P3TRO

40 minut temu, aBarteK napisał:

ja rozumiem ale to nie była "bezsensowana" odpowiedź

Gdzie widzisz, że stwierdziłem, że moja odpowiedź była bezsensowna? 

"To jest praktycznie to samo xD" - Czyli wyjaśnienie, post bez sensu ponieważ "pomocnik' oraz "opiekun" to tak naprawdę ta sama rola.

I byś tak samo zamknął temat? Wtedy on by się dopytywał pewnie "dlaczego?" To jest śmieszne według mnie.... Wyrywanie warnów za błachostki

@ P3TRO widzę, że nie dojdę z Tobą do porozumienia, niech wyższa administracja zadecyduje. :)

By TerroR,

Ostatnie ostrzeżenie, następnym razem edytuj post, zamiast pisać kolejny!

Moderator

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Twoje odwołanie zostało rozpatrzone pozytywnie!

Warn jest mocno naciągany, tymbardziej że to twój pierwszy ,,wybryk" na tym forum.

Chociaż staraj się unikać wypowiedzi w takich tematach np. w błędach które tylko administracja może naprawić, bo za wiele tam nie wniesiesz.

Ostrzeżenie słowne to maksymalny wymiar kary jaki mogłbyś dostać w tej sytuacji, ale to niech P3TRO zdecyduje czy Ci da to ostrzeżenie czy nie.

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.