Sign in to follow this  
Fexorek

Historia Dominika Dexara ^^

Recommended Posts

Moje pierwsze spotkanie z Counter-Strike Global Offensive

Moje pierwsze spotkanie zaczęło się dokładnie 31.12.2016r. Rano, gdy się obudziłem to poszedłem do kuzyna, konkretnie do Fabiana. Postanowiliśmy pojechać do sklepu po petardy, różny alkohol itp itp. O godzinie mniej więcej 18 przygotowywaliśmy stół na imprezę i do godziny 24 w sumie się nudziliśmy. Gdy już wybiła godzina 24 poszliśmy z Moim ojcem i dziadkiem strzelać petardami i jak zobaczyłem co Fabian zrobił to myślałem że nie wytrzymam na niego, dopracowując jak się odwróciłem to on brał "kradł' petardę pod kurtkę płakałem ze śmiechu, bo to wyglądało tak "Epicko" i jego mina bezcenna haha. Następnie gdzieś o 00:30 jakoś tak poszliśmy do niego i byłem bardzo pijany i on też ale Fabian ma "lepszą banie" to takich rzeczy :d, I wtedy się właśnie zaczęło, zaczął grać w CS:GO nigdy nie widziałem tej gry wiedziałem tylko coś o cs1.6 i tyle ale jak zobaczyłem tą grafikę i dynamikę to od razu wiedziałem że to będzie "moja gra". Fabian grał wtedy na waszym serwerze AWP#1 i bardzo i to bardzo dobrze mu wychodziło strzelanie z tej broni, ja również chciałem z tej broni strzelać tak dobrze jak on, opowiedział mi także jak grać i strzelać, wychylanie, scopowanie itp itd. 3 w nocy pod wpływem alkoholu postanowiłem chyba bo za bardzo nie pamiętam go trochę podenerwować i chyba mi się udało bo jego pięść na mojej twarzy była odciśnięta do rana.  Jak już wstałem poprosiłem dziadka czy pojedziemy do sklepu po PSC ponieważ Fabian mówił że będzie mi to potrzebne więc w sklepie zapytałem się czy jest takie coś jak psc, okazało się że było więc dziadek kupił mi za 100zł. po przyjechaniu do domu od razu pobiegłem do Fabiana żeby założył mi konto na platformie Steam i zakupił mi CS:GO po kilkunastu minutach już miałem wszystko zrobione. Zacząłem grać codziennie i w dzień w dzień myślałem tylko żeby być najlepszy i dorównać Fabianowi na AWP. Po 3 latach grania trenowania na tym serwerze który jest dla mnie bardzo ważny i bardzo się do niego przywiązałem w końcu postanowiłem wyzwać Fabniana na AWP oczywiście codziennie razem graliśmy i chiałem z nim wyrgać ale kończyło się 16:0 16:2 a nawet 16:8, wracając gdy już zaczęliśmy właśnie się to stało wygrałem, ale miałem świadomość tego że on miał bardzo długą przerwę od CS:GO bo przeszedł na Leaue Of Legends, nie ukrywam że miałem bardzo bardzo ciężko. Ale to było tylko początek i koniec tego było mnóstwo przerw, łez, radości tyle rozegranych meczy w których tryhardowałem i trollowałem wraz z Fabianem i innymi których poznałem przez CSGO!. Aktualnie mam około 3k godzin wspaniałej Historii która trwa do teraz i będzie trwała. Moim marzeniem jest być profesjonalnym graczem w tą gre i móc robić magiczne rzeczy 8-) "Dużo rzeczy pominąłem ale nie starczyłoby miejsca żeby to wszystko opisać dziękuje za wysłuchanie mojej historii" @ Dexar

Ogólnie git, ale dużo razy powtarzasz i np.

11 godzin temu, Fexorek napisał:

Następnie gdzieś o 00:30 jakoś tak poszliśmy do niego i byłem bardzo pijany i on też ale Fabian ma "lepszą banie" to takich rzeczy

lepiej by brzmiało

Następnie gdzieś o 00:30 jakoś tak poszliśmy do niego, a ja byłem bardzo pijany i on też ale Fabian ma "lepszą banie" to takich rzeczy.

Drugą rzeczą jest interpunkcja. W zdaniu, które podałem u góry masz błąd interpunkcji. Masz tu zaznaczone

11 godzin temu, Fexorek napisał:

Następnie gdzieś o 00:30 jakoś tak poszliśmy do niego i byłem bardzo pijany i on też ale Fabian ma "lepszą banie" to takich rzeczy

Przed "ale" stawiamy przecinek.

Ogółem ciekawa historia nawet

Po pierwsze @ Fexorek nie pisz posta pod postem tylko edytuj swoją wypowiedź i po prostu oznacz osobę.

Sprawa kolejna jest wiele niepoprawnych składni językowych. Nie mówiąc już nic o interpunkcji.

Tekst sam w sobie jest nawet dobry, lecz używasz jak wspomniał @ GePr0 za dużo powtórzeń.

Oceniając Cię jak na pierwszy raz, dam Ci mocne 6/10 dla motywacji oraz chęci poprawienia swoich błędów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.