Sign in to follow this  
smutno mi

[Wywiad] Bozen #5

Recommended Posts

Zdrady? No wiecie co????? Nie mam z kim jeszcze :\ 

Dominik świetny wywiad. Widzę, że jak ja wyciągasz jak najwięcej informacji :) I również pozdrawiam serdecznie @ Bozen .

@  BadBoy ja przeczytałem wywiad cały od A do Z, ja szanuję czas i poświęcenie kogoś. Z tego co wiem, to pierwszy wywiad Dominika i wyszedł całkiem przyzwoicie. Nie oceniajcie słowem "wszyscy" bo ja do nich nie należę. Zawsze są osoby, które chcą tylko nabić sobie post. Ja tą osobą nie jestem. Tyle.

@ NAJARANY Dobra robota raz jeszcze napisze.

??

Jeśli mam być szczery wywiad troszkę jest nieczytelny, niektóre pytania nie są wstawione w odpowiednim momencie, kolejna sprawa, pytania kompletnie wyrwane z kontekstu i nie dotyczące kompletnie niczego, na przyszłość lepiej dobieraj pytania. Ogólnie na koniec chcę przesłać swoją opinię, i ocenić ten wywiad na średni, ale i tak większość osób nawet nie przeczyta tego wywiadu, a i tak skomentuje i bd chwalić jaki to nie jest super wywiad itp. Pozdrawiam BadBoy

Moderator

I co, że niby miałbym bawić takie bachory w Szwajcarii?

Mi osobiście wywiad się nawet podobał, Bożen jak zawsze odpowiedzi bez ujawniania większej ilości informacji xD

Junior Admin

Dobra, pora na trochę krytyki.

1. Nieczytelny ten wywiad trochę

2. Za dużo pytań wyrwanych z kontekstu. (pytanie "Co myślisz o osobach, które kłamią?" po dopasowywaniu osób do "seriali" trochę słabo wygląda nie sądzisz?)

3. Popracuj nad składnią zdania i interpunkcją

+ pytanie 15 latka o alkohol jest po prostu XD

Spoko wywiad ale nie chciało mi się czytać do końca, doszedłem do połowy, wieczorkiem doczytam resztę, co mi się najbardziej rzuciło w oczy to ta interpunkcja! Nie stawiaj znaków po spacji!! A tak to wywiad się w miarę przyjemnie czytało. :)

Chłopaki u góry zdążyli wytknąć wszystkie błędy, więc pozostało mi jedynie napisać, że wywiad jest całkiem spoko, ale brakuje mu jeszcze do perfekcji. Szanuje za chęci i powodzonka w kolejnych pracach :>

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora  lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.