Jump to content

Sign in to follow this  
RaVeN

Uwolnić OnlyMirage

Recommended Posts

Nick z gry: RaVeN

Czego dotyczy?: Usunięcia bądź zmniejszenia aktualnych ograniczeń.

1. Anty-rush - moim zdaniem zbędny. Został dodany, bo jacyś hipokryci zostali za dużo razy zrushowani (pewnie jedni z tych co piszą "rushing shit" na mm'ach). Usunąłbym go w ogóle albo przynajmniej skrócił czas działania.

2. Ograniczenia broni - zakaz kupowania p90 i autokampy rozumiem, ale co wam zrobił negev i m249? Jednym z powodów ZA zablokowaniem tych broni było potencjalne nadużycie ich (cały serwer nagle się zmobilizuje i będzie nimi spamował). Wystarczy dodać ograniczenia tak jak w przypadku AWP.

@ dyamJestem za usunięciem anty-rushu, ponieważ:

1. Sam lubię czasami dojechać jakąś pozycję.

2. Wiele osób wbija na OM, żeby rozgrzać się przed mm'em, więc chcę, żeby warunki na naszym serwerze przypominały te oficjalne.

VIP

Jestem na Tak

Moim zdaniem powinno zostać to usunięte gracze rezygnują z gry na tym serwerze przez to właśnie, że jest antyrush i są zablokowane bronie. Bronie powinny być odblokowane tak jak jest na mmach.

Mysle ze ta propka zostanie zrealizowana to gracze znowu przyjda i serwer bedzie grywalny jak przed zmianami.Jestem na TAK.

@dyam teraz powinien byc prawie pełny serwer tak jak kiedyś a nawet 10 graczy nie ma.

Moderator

1. Jeżeli anty rush miałby zostać usunięty to wraz z nim powinien zostać usunięty również dodatkowy speed dla vipów.

2. Jestem za. Przecież jak ktoś do nas strzela z m249 lub negeva to wcale nie jest go tak ciężko zabić i nie są one jakoś totalnie broken, więc nie wiem czemu w ogóle zostały zablokowane.

@MEIST3R Only Mirage jest nie grywalny? Proszę cię. O czym ty w ogóle mówisz?

@MEIST3R  @sneaky @ RaVeN Surf+RPG  waszym zdaniem to wina anty rushu, że ludzie nie grają? Nie, to wina tego, że VIP jest niezbalansowany. Po ct w 10 sekund możecie być na respie terror, a po terro może być w oknie w 10 sekund. Bo double jump i dodatkowy speed na takich serwerach to jest przesada. Gdyby nie to, że właśnie VIP jestem źle zbalansowany to anty rush by nie powstał. Ale przecież to wina anty rushu, że ludzie uciekają serwera xD a no i majster - to, że gra mniej osób to nie znaczy, że jest niegrywalny xD

@ RaVeN Surf+RPG Na only mirage nie wchodzi się na rozgrzewke XD od tego są serwery deathmatch tworzone właśnie w celach rozgrzewkowych

Problem anty rushem jest taki, że teraz pare graczy płacze na serwerze o to, że istnieje takie coś (nie chodzi tu o posty jak ten bo tu są jakieś argumenty, tylko osoby co grywają na om, cały czas rushuja i na tym zdobywaja fragi bo tak to sa zabijane). A płaczą dlatego, że runde w runde dojeżdżają i to wk*rwia. Ja osobiście uważam, że powinna być jakaś kara za NADMIERNE rushowanie bo ja rozumiem rush co jakiś czas "jak na mm'ach", ale jeśli czyjeś zabójstwa opierają się na rushu to no k*rwa sory XDD Któryś z typków co pruje dupe na serwerze właśnie odnośnie tego, wykręca staty 20-30/15 z czego 3/4 to ez fragi na rushu a jak wszedł anty to jego staty spadły i już nie jest tak kolorowo. Podsumowując sprawę anty rush - zostało zrobione głosowanie i po podliczeniu głosów osób faktycznie grających na om osoby głosujące na NIE zostały w minejszosci. Imo ewentualnym rozwiazaniem byłoby usunięcie anty i dodanie do regulaminu punktu, który by ograniczał rushowanie, bo zeby na 10 rund połowe z tego rushowac to X D