Jump to content

Sign in to follow this  
Fifat

Fifat. próbuje na UBT. V2

Recommended Posts

Wymagania:
- Minimum 16 lat 

- Minimum 150 sensownych postów na forum 
- Konto minimum 7 dni  
- Konto Steam z grą Counter Strike Global Offensive  
- Znajomość SourceBansa oraz AMXBansa  
- Umiejętność odróżniania Skilla od Cheatera  
- Umiejętność rozpisywania demek  
- Umiejętność bycia bezstronnym  
- Doświadczenie - jeszcze nie posiadałem rangi UBT, lecz potrafię odróżnić skilla od Cheatera więc myślę że dam radę. 
- Znajomość Regulaminu 

- Zaufanie od Administracji  myślę, że 
- Dobra ortografia i interpunkcja  
- Brak konfliktów  
- Branie udziału w życiu forum  
- Brak warnów na koncie  

Wzór:

Imię: Patryk 

Nick z gry: Fifat | CS4F

SteamID: STEAM_1:0:178840802

Doświadczenie: Jeszcze nie posiadałem takowej rangi jaką jest UBT, lecz myślę że sobie poradzę. 

Znajomość SourceBans'a: myślę,że solidne 7.5/10, wrazie pomocy myślę że @ DomiNN mi pomoże. 

Dlaczego Ty: Spędzam dość dużo czasu na forum, więc czemu by nie spróbować swoich sił jako UBT. Lubię nieść pomoc innym. No i w szczególności pomóc @ DomiNN

Oceń swoją umiejętność posługiwania się programami typu Complexity demo playe, CSGO demo manager: Najlepsza opcja dla mnie to oglądanie demek w Cs, i tak często oglądam overwatch'e, więc nie ma w tym nic trudnego. 

Na jakich cheatach grałeś: grałem na większości wspomagaczy: Wh, autobh, trigger bot, rage bot, spinbot, backtrack, AIM naprawdę było tego dużo. 

Dlaczego nasza sieć: Na sieć przybyłem w 2k17 roku, grałem tylko na DR lecz postanowiłem wbić na Forum no i złożyć swoje pierwsze podanie, mimo że zostało odrzucone to i tak się nie poddawałem się, w końcu dzięki @ Ruseck Najlepszy zostało ono przyjęte, potem poznałem innych ludzi z którymi mi się spoko rozmawiało i rozmawia do teraz, zostałem tutaj na chwilę obecną na stałe ponieważ jest mega miła atmosfera. :D

Coś o sobie (min. 10 zdań): Siemka, jak napisałem wyżej mam na imię Patryk i mam 16 lat (w październiku tego roku kończę 17). Pochodzę z małej miejscowości Szczuczyn w województwie Podlaskim. Aktualnie uczęszczam do pierwszej klasy Technikum o profilu Technik Pojazdów Samochodowych, po ukończeniu szkoły nie mam jeszcze żadnych planów. W wolnym czasie lubię pograć w Cs na awp #3 lub zagrać mm'y z @ lasi, @ sneaky, @ Niemcio, @ HuRiN, @ DENY, @ MEIST3R, @ KARPIUG, @ ADAMEK oraz z tym kozakiem @ Robert, pogadać na TS'ku, lecz to nie tylko bo także lubię wyjść ze znajomymi na miasto lub pojeździć rowerami lub Supermoto (cross z homologacja i oponami szosowymi). Interesuje się wszelką motoryzacją, piłka nożna i innymi sportami. Jeżeli posiadam jaka kolwiek chwilę czasu to spędzam ja na forum. Jestem miły opanowany, oraz bezstronny. W tym roku minie 2 roczek jak jestem na sieci. Myślę że tyle wystarczy. 

Dziękuję za przeczytanie podania. Pozdrawiam @ Fifat

Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Odrzucone!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...