Jump to content

Sign in to follow this  
czarodziej2007pl

NIE POTRAFIE WYGRAC W GIERKE *POPADAM W DEPRESJE*

Recommended Posts

Nick z gry: zbędne

Czego dotyczy: Za ch*ja nie potrafie wygrac w lige legend. Próbuje wygrać ale moja drużyna nie za bardzo. Dodam, że z 8/2 placementow sezon zaczalem w g1 60 lp, a na chwile obecną moje winrate wynosi okrągłe 39% i siedze w g3 :)

Problem leży też w tym, że niesamowicie wku*wiają mnie gracze kha zixa w moim teamie bo ch*j wie czemu skladaja tiamata i mobiliony, z których nie korzystają bo nawet nie próbują gankować.

Dziś sobie zagrałem 4 rankedy flexy bo solo duo to już nawet nie warto grać jak trace więcej niż dostaje i zgadnijcie jaki jest wynik tych 4 rankedów

Pech chciał, że mój botlane w 15 minucie potrafi mieć statystyki 5/18. Nawet jak już wyciagnie niezniszczalnego picka na bota czyt. Pantheon (tak to dziala polecam wszystkim serdecznie) to coś musi pójść nie tak i mój midlaner spickuje sobie ezreala pod gunblade'a na first item, a toplaner TFa.

Smutne jest też to, że jestem mainem rengara, a mój winrate na tej postaci wynosi okrągłe 17%. Dlaczego? Ch*j wie po prostu gram ch*jowo jakoś nim ostatnio.

Licze na jakieś porady i wskazówki jak wygrać w tą gre bo to w moim przypadku od jakiś 4 miesięcy graniczy to z cudem

przepraszam, za tyle wulgaryzmów, słabą składnie itp, ale pisze to pod wpływem negatywnej energii wyniesionej z mojej poprzedniej rozgrywki

Na koniec dodam, że jeszcze  w presezonie miałem p1

Pozdrawiam z rodzinką

SS/Film (niewymagane):  OC211zr.png

EVEcodi.png

screen z gierki panteonem ^

Dawaj duoski to rozpie*dolimy scenę lola Bozen, pozdro. 

Dobrą taktyka jest w sumie prowokowanie, bo w tego lolka to takie małe bobaski w większości grają, więc co każdego killa pisz "ez". Dzieciaki zaczną Ci odpisywać i skupią się na tym, a nie na grze.