Jump to content


Sign in to follow this  
BadBoy

[Zrealizowane]Propozycja konta w sb

Recommended Posts

     Nick z gry: BadBoy

     Czego dotyczy?: Konta w SB, a mianowicie aktualnie gdy ktoś zostanie przyjęty na range Admin CSGO zostaje mu utworzone konto na zawsze aż do czasu usunięcia go, a moja propozycja dotyczy czegoś takiego jak w stylu Admin CSGO FREE dostają admina na 30 dni, jeśli chcą zostać i pełnić nadal funkcję to opłacają składkę oraz konto w sb ma robione, a może by tak wprowadzić dla zwykłych adminów również konta w sb na czas określony, płacą składkę na 30 dni dostają konto w sb na 30 dni płacą na 60 dostają na 60 dni zapobiegło by to kontom w sb które są już nie aktywne nie opłacił składki i konto nadal ma, tak by by wszystko ładnie i przejrzyście, nikt by nie musiał siedzieć tak jak ja ostatnio ponad 2h i ogarniać wszystkie konta. 
Przy okazji była by to taka mała lista administracji również w sb i wiedzielibyśmy kto do kiedy posiada admina bez konieczności logowania się do sklepu i szukania jego steam id po podaniach :) 

     Materiał: (niewymagany): ---
Jeśli propozycja została by zrealizowana w najbliższym czasie ogarnął bym wszystkim konta i przerobił do wtedy kiedy im się składka kończy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Administrator

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Twoja propozycja została zrealizowana!

 

@  BadBoy ankieta na grupie administracyjnej wykazała, że większość osób oddających głos jest na tak. 

Zajmiesz się tym?

 

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...