Jump to content

SOSO

Propozycja

Recommended Posts

Nick z gry: SOSO

Czego dotyczy?: Dodanie pluginu na szybkie defowanie (kabelki). 

Materiał: Już tłumaczę na czym ten cały plugin by polegał. 

Podczas podkladania bomby przez terrorystę, owy zawodnik wybierał by jeden z czterech kabelków (w podobny sposób co jest w menu broni vipa, od 1 do 4, każdy w innym kolorze). Informacja na temat wybranego koloru byłaby tylko dla osoby podkładającej bombę (chyba że dana osoba by nie wybrała koloru, zostanie on wybrany losowo i nikt nie zostanie o tym kolorze poinformowany). Natomiast antyterrorysta w ostatnich 5 sekundach miałby szansę na rozbrojenie bomby przez kabelki, czyli gdy już nie ma czasu na rozbrojenie bomby, wybiera jeden z kabelków (przynajmniej jest 25% na to że jeszcze rozbroi). 

Chciałbym usłyszeć opinie każdej osoby, nawet nie grającej na tym serwerze. Jakieś poprawki do tego? Coś usunąć? Spróbować ubiegać się o dodanie czy odrzucić? 

Pozdrawiam @ SOSO

Edit: @ MADERO mi chodzi żeby to było w ostatnich 5 sekundach przed wybuchem bomby jeśli by się dało.

Edit: @ Hasoyro, będzie to używane w ostatnich 5 sek rundy, raczej większych problemów nie będzie. 

Oczywiście że jestem Za

Fajne ninja defusy będą siadać :p. A po za tym widziałem juz cos takiego na innym serwerze i sprawowało się dobrze. Jak najbardziej można wprowadzić :)

Jestem ZA

Widziałem takie coś na innym serwerze i dość spoko śmigało. Będą fajne ninja defuse, ale też trolle co cała rundę siedzą i czekają na planta :D

@ SOSO Aaa no chyba, że tak :D

No nie wiem, pomysł fajny jednak nie wiem czy to nie zniechęci waszych graczy załóżmy przyjdzie troll na serwer, będziecie mieli retake, gość kliknie specjalnie kolor i bomba wybucha przez co tracicie rundy. Patrzcie zawsze z drugiej strony medalu propozycje.

Opinie swoją jednak tu zostawiam pozytywną i jestem za wprowadzeniem tego, tylko żeby nie było płaczu po tygodniu, żeby admin wbił bo gość troluje grę.