Adik

Podanie JB

Recommended Posts

Imię: Adrian

Nick: Adik

Link do zrzutu ekranu z !czasu: https://imgur.com/a/NJVcb3W

SteamID (!steamid): STEAM_1:1:104051999

Znajmość komend Admina[1-10]: 8

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Adminem: Tak jak już wspomniałem, jestem Adrian, w sierpniu obchodzę 15-te urodziny, hobby aktualnie nie posiadam ale lubię popykać ze znajomymi w siatkę i nogę na boisku. Dlaczego chciałbyś zostać Adminem? Ponieważ chciałbym pomóc administratorom JeailBreak'a. Lubię pracować w grupie przez co moja rola na danym szczeblu jest przyjemniejsza jak i skuteczniejsza. Mam dobre relację z najaktywniejszą administracją owego serwera jak i z jego graczami. Widzę, że Admina posiada aż 8 osób a na co dzień  widzę około 3-ech adminów. Mam wielki sentyment do tego serwera, bo grałem już kiedyś na waszym JailBreak'u. O ile pamiętam była II edycja.

Składka - 11.07 zł [Tak/Nie]: Będę robić reklamki

@ Roberrt

Na tak

+Podanie

+Przyda się adm (część aktualnej administracji moim zdaniem powinna dostać degrada ponieważ prawie wgle nie grają xD)

+Aktywny

+Ogarnia

+SM

-składka 

Kolejny j adminek ? : o

I pzdr dla tych co się wypowiadają / będą wypowiadać mimo że nie grają nawet na serwerze XD!

Jestem na Tak
+twoje gt wygląda świetnie 
+ogarniasz
+doświadczenie 
Zadziwiające że masz tyle lat ile masz bo nie dajesz tego po sobie poznać, w pozytywnym sensie oczywiście 

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Przyjęte! Zgłoś się do Administracji (Moderator+) w celu stworzenia konta w Sourcebansie!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.