Sign in to follow this  
DomiNN

Odwołanko tak o

Recommended Posts

VIP

Ilość otrzymanych warnów (niesłusznych): 1

Data i godzina otrzymanego warna: 11.07.2019 23:20

Powód otrzymanego warna: Obraza

Wyjaśnienia: Dostałem warna dosłownie z pizdy wyjętego. Gdzie w zdaniu "widać, że z podlasia" jest obraza? Ja rozumiem dyamku, że coś Cię boli i bije na główkę, ale proszę o jakieś racjonalne wytłumaczenie tego XDDDDDDDDDD

Gościa pruje i zamyka tematy @ AbyssEyes i widzę, że kolega się rozbrykał za bardzo i jeden żuberek za bardzo klepnął w dekielek, widać trzyma długo.

Druga sprawa, w tym momencie zaorałeś sam siebie  "Białystok wszystko wiadomo" przekaz dokładnie ten sam, a dostał upomnienie słowne XD Nie no ku*wa, gratulacje!  Może jeszcze podepniesz to pod zdradzanie miejsca zamieszkania? W twoim przypadku, to wszystko jest możliwe XD

Screenik chyba wyjaśni stan emocjonalny i hipokryzję bijącą od tego jegomościa

tIFxdtx.png

Zapytałem się również o opinię na temat dodanego warna i oszczędzę tutaj pisania, bo serio dostanę warna za obrazę.

Pozdro

@ dyam z czym kojarzy się podlasie? z województwem w naszym kraju? XD

Kolejna sprawa, nie ma czegoś takiego jak sumowanie kar, dobrze wiem, że ta argumentacja jest wyciągnięta z totalnej dupy, dlatego że ja zwłaszcza jestem karany za wyzwiska na forach @ TerroR by tego nie przeoczył, lubi przyglądać się mojej panczóweczce.  Jeśli jednak chcesz mi wlepić na tej podstawie warna, poproszę o sensowne dowody. Co do uzasadnienia, to idąc twoim tokiem myślenia teraz mogę pisać teksty w stylu "nie zgrywaj jeb*nej ku*wy co nie ma życia i starzy mu zdechli na raka"? Zakończ pajacerkę, bo sam lepszy nie jesteś, a to co robię na tsie to moja sprawa, każdy ma prawo powiedzieć co chce, jak coś nie pasuje jest opcja banowania według regulaminu, jeśli nie siedzę u Ciebie, ani na kanałach publicznych, to możesz mnie generalnie cmoknąć w pompkę, bo pewnie zaraz ten argumencik wyciągniesz z kapelusza. 

@ dyam ale zbyt dużo domysłów z twojej strony, niż przekazu, każdy dobrze wie, że chodziło mi o region, żuberki te sprawy, a nie  jakieś Polski B ch*je muje dzikie węże XD Doszukujesz się teraz argumentacji, która dobrze wiesz że nie ma żadnego sensownego wytłumaczenia. Gdybym Ci powiedział niezły Stalin, to napisałbyś mi całą historię i poczynania wcześniej wspomnianej osoby i obrażam Cię tym? To ty nie zgrywaj debila, bo jakoś jak siedzimy na tsie, to że jestem debilem itp częściej pada z twojej gęby, a jak kręcę bekę, to jesteś jedną z pierwszych osób która cieszy łeb.  Kolejna sprawa, daj sobie w takim razie warna za to, co napisałeś w temacie @ AbyssEyes, a nie piszesz coś w stylu "to nie było stosowne" skoro trzymamy się regulaminu, to do końca go przestrzegamy. Prowokacja ewidentna kolego. Upomnienie słowne z bomby powinno wlecieć. Następnie, to powiedział o jakimś zerowaniu? Chłopie mówisz tutaj przed chwilą o sumowaniu kar, a zaraz że dostaję kolejnego jak obrażę, sam nie wiesz co gadasz. Mam nadzieję, że administracja nie weźmie na poważnie tych argumentów XDDDDDDD

@ dyam mało to razy walę teksty o paprykarzu, po czym @ Fliper odpowiada, że robiony jest w Koszalinie. Czy obraża się on o aktualne miejsce swojego zamieszkania? Nie. Druga sprawa, nie rozumiem jak można czuć się obrażonym o region zamieszkania, to tak jakbyś czuł się obrażony jeśli ktoś mówi do Ciebie, twoich rodziców etc. że są Polakami.  Na tsie możesz sobie robić co chcę, wyjaśniłem Ci już wszystko dlaczego nie będę z Tobą rozmawiał, chcesz mogę śmiało napisać to samo tutaj. Sprawa dotyczy forum i nie czuję potrzeby wyjaśniania jej na komunikatorze, gdyż osoba podejmująca werdykt będzie patrzyła na zawartość posta, a nie naszą rozmowę na ts3. Co do samego tsa, piszę jakie są realia, zarzucasz mi wyzwiska, czy inne rzeczy to bądź w stanie je przedstawić, skoro jak to ująłeś w swojej pierwszej wypowiedzi "były wielokrotne" za które poniosłem już swoją karę i jakoś wyciągnie co robiłem wcześniej ma trochę mało związane z tematem, bo nie obraziłem Cię w żadnym kontekście. Ja również już nie będę odpisywał, szkoda czasu na takich ludzi.

Co do "prowokacji" zastosowałem się do twojej wypowiedzi  i wyciągnąłem wnioski z twojej wypowiedzi, teraz będę to stosował częściej pozdrawiam cieplutko.

@ dyam widzę Ty niczego nie rozumiesz, jaki ma sens wypisywanie tutaj tego, co robiłem na chatboxie czy w postach skoro poniosłem konsekwencje za swoje zachowanie? Każdy wie, że na tsie zachowujesz się podobnie do mnie, a na forum udajesz poważnego 30 letniego biznesmena. Sory, ale wyolbrzymiasz sytuację, która ma miejsce w twojej głowie i uroiłeś sobie jakąś bzdurę, że ktoś Cię obraża XD

Moderator

Gostek napisałeś "Podlasie z daleka widać", a wszyscy wiemy z czym się w dzisiejszych czasach kojarzy Podlasie. Dodatkowo napisałeś to pod postem gdzie sobie wstawiłem zdjęcie z przedszkola żeby pokazać, że kiedyś byłem przystojny, nie robiłem nic dla beki, a ty na siłę próbujesz być śmieszny i piszesz takie głupoty. To nie pierwszy raz jak kogoś na forum "obrażasz", więc dostałeś warna za 1.

Blejz dostał upomnienie słowne bo on nie ma w zwyczaju "obrażać" innych bez powodu.

A co do mojej wypowiedzi z ss'a - radzę sprawdzić co oznacza słowo "zgrywać" XD

@DomiNN Dobrze wiesz z czym jest kojarzone Podlasie. Mówi się, że to Polska B, że my to w samoloty dzidami rzucamy etc., więc po raz kolejny ci napiszę nie ZGRYWAJ debila

A co do "sumowania kar". To działa w ten sposób, że jeżeli już raz dostałeś warna za obrazę to następnym razem też go dostaniesz, to ci się nie zeruje.

A no i radzę nie nadużywać wulgaryzmów w poście ;)

@DomiNN Dobra żeby ci to dosadnie wytłumaczyć - w tym momencie jest to dla mnie taka sama sytuacji, jakbyś napisał do @ Fliper "Niemcy z daleka widać" bo chyba nie rozumiesz dlaczego poczułem się urażony.

Co do "sumowania/zerowania kar" to polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Chyba, że ja coś źle zrozumiałem ;v

Napisałeś wyżej, że zacznę wyciągać argumenty z kapelusza związane z tsem. Tymczasem ja się w ogóle do tego nie odniosłem i sam coś piszesz o tsie, także XD

Sprawę z Abyssem już dawno wyjaśniłem, przeprosiłem go, a warn mi się w tym przypadku nie należy bo nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek został ukarany warnem za obrazę, czy to za 0 czy za 1.

Więcej się nie będę z tobą tu wykłócał bo to nie ma sensu. Tym bardziej, że chciałem jak człowiek wyjaśnić sprawę na tsie, ale ty wolisz jak dziecko ciągnąć gównoburzę na forum.

Dodatkowo, niezły masz gościu tupet, że piszesz odwołanie od warna i potem mnie prowokujesz na chatboxie (:

Screenshot_2019-07-12 CS-4Frags pl - Sieć serwerów CS GO.png

@DomiNN Miałem ci nie odpowiadać, ale dodam tylko to - a mało to razy zwyzywałeś kogoś na chatboxie albo w postach? Zarzuciłem ci wyzwiska na FORUM, ani razu nie napisałem w mojej wypowiedzi o twoim zachowaniu na tsie, więc nie rozumiem dlaczego ty coś piszesz o moim xD Bo jak to sam napisałeś "sprawa dotyczy forum". Nie muszę tu nic przedstawiać bo osoba odpowiedzialna za werdykt dobrze cię zna z forum.

Na resztę nie będę odpowiadał bo dalej nic nie rozumiesz.

Pozdro

@DomiNN nikogo nie udaję, tylko jako moderator staram się dawać jakikolwiek przykład dla innych użytkowników forum, a na tsie siedzę sobie luźno z kumplami z neta i sobie gadamy XD

G.Moderator

Nie chce mi się  rozpisywać za bardzo, ale bez przesady z tym warnem skoro blaze dostał ostrzezenie to domin tez powinien.

Chociaż dalej nie wiem za co, dyam sam smieszkujesz sobie na tsie wiec ktos mial prawo myslec ze odbierzesz to jako zwykly zart bez ataku w twoja strone.

Czytalem ta wasza wymiane zdan, ale nie wiem po co poruszyliscie kolejne 15 tematow niezwiazane z ta sytuacja.

Mocno naciągane, jeśli chcesz @dyam to możesz mu nadać ostrzeżenie słowne, bo tego warna usuwam.

P.S Obydwoje przegieliscie pałe, między innymi tym co pisaliście na shoutboxie.

Miałem tego nie ruszać, ale już chwilkę to stoi.

Wszelkie zażalenia na priv.

G.Moderator

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Twoje odwołanie zostało rozpatrzone pozytywnie!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.