Sign in to follow this  
3ysvd

Propozycja OM#2

Recommended Posts

Nick z gry: 3ysvd

Czego dotyczy?: Dodania kilku opcji i modyfikacji istniejących

Materiał: Hmm... to zaczne może od nurtującego ograniczenia AWP'ek do 1 na team. Wielu stałych, jak i nowych graczy, narzeka na ograniczenie tej broni. Moim zdaniem powinno zostać ono zniesione, jedynym słusznym tutaj argumentem jest słynne " Klient nasz Pan" ;)

Po drugie system punktacji. Po wielu długich rozmowach dochodzę do wniosku, że jedynym sensowym i sprawiedliwym systemem punktacji byłby system opierający się na :

2pkt za frag'a

-2pkt za dead'a

1pkt za headshot'a

1pkt za MVP

5pkt za kose

I system ten, jest stały niezależny od tego czy mamy wbitego silvera,kałacha, czy globusa.

Rank up byłby bez zmian. 

Moją trzecią propozycją byłoby wprowadzenie niepunktowanej rundy na kosy przed meczem, po rozgrzewce. Urozmaiciłoby to rozgrywkę, a zarazem odświeżyło serwer i byłoby wreszcie coś "nowego", a zarazem byłby to zastrzyk punktów za kosę na przeciwniku.

Ode mnie to tyle. Było by mi niezmiernie miło jakby pod tym tematem wypowiedzieli się pozostali członkowie administracji Only Mirage #2

@ Sahvus @ Xen @ Amadeus @ PozoreX @ Robert @ Matix8981 @ zoooooom @ CrazY Men

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)

@ Sahvus

Własnie napisałem o nielimitowanej ilości AWP

A co do rang to proponuje co 100/150 rank up i wtedy nie bedzie tak łatwo wbic globala. 

Zgadzam się za wszystkim co pisze 3ysvd.

Co do systemu pkt to jeszcze 3pkt za plant i wybuch bomby niech zostanie.

Moja propozycja to zamiast runda rozgrzewkowa na kosy, runda for fun na granaty odłamkowe.

@ Sahvus 5 wystarczy.

8 minut temu, Amadeus napisał:

Moja propozycja to zamiast runda rozgrzewkowa na kosy, runda for fun na granaty odłamkowe.

Wcześniej padła propozycja o rozgrzewce zwykłej, proponuje po tej zwykłej rozgrzewce automatyczne vote na kilka rodzajów rund typu :

Runda na granaty odłamkowe

Runda na wabiki, każdy ma 1hp i na wabiki

Runda na kosy  itd.

Decyzja należałaby do graczy. 

By DYGIDONGO,

Następnym razem edytuj swoją pierwszą wypowiedź.

Jeżeli miała by być taka punktacja to by się przydało też zmienić punktacje rang

Limit AWP trzeba powiększyć do minimum 3 na team, bo jak jest pełen serwer 25 osób to ciężko zagrać AWP

Te rozgrzewki to też fajny pomysł i najlepiej chyba dać kilka losowych rozgrzewek żeby się same losowo zmieniały co mecz 

@ Amadeus dla mnie mogą być też nielimitowane ale później będzie płacz że za dużo 

Witam.

Gram tutaj od dłuższego czasu już. Na początku fajnie super lecz gdy już byłem top 2 i każdy nowy gracz który wchodził i zabijał mnie to nerwicy można dostać 17 pkt - 20 pkt za zabicie a za kose -45-50 tro jest chore ja musiałem zabić z 7 żeby odrobić straty. W razie jakiegokolwiek konkursu to nowi gracze wygrywają to. w ciągu 1 dnia spadłem -400+ pkt. odechciało mi się od razu grać czas poświęcony szedł na marne. 

jestem ZA !