Sign in to follow this  
zetkayy

Podanie UBT, może się uda ;D

Recommended Posts

NRFSXKN.png

✘ Imię: Kuba

✘ Wiek: 16

✘ Nick z gry: zetkayy

✘ SteamID: STEAM_1:0:210472634

✘ Doświadczenie: Nie miałem nigdy takiej rangi

✘ Znajomość SourceBans'a: 6-7

✘ Dlaczego Ty?: Ponieważ, chcę pomóc dla Madraxa ogarniać dział + nabyć doświadczenia na tej randze :D 

✘ Oceń swoją umiejętność posługiwania się programami typu Complexity demo playe, CSGO demo manager: 5-6

✘ Na jakich cheatach grałeś?: Wh, aim, trigger, spinbot i wiele wiele innych :D 

✘ Dlaczego nasza sieć?: Dlatego, że są tu naprawdę fajni ludzie i panuje miła atmosfera. 

✘ Coś o sobie (min. 10 zdań): Siema, jak już przeczytaliście wyżej nazywam się Kuba i mam 16 lat. Pochodzę z województwa Warmińsko-Mazurskiego ze wsi niedaleko Elbląga. Chodzę do branżowej szkoły 1 stopnia w Elblągu i uczę się jako elektryk, ponieważ chcę nim zostać w przyszłości. Interesuje się sportem oraz e-sportem. Moim ulubionym zespołem w piłce nożnej jest Real Madryt i oczywiście ZKS OLIMPIA ELBLĄG. Moją ulubioną drużyną w e-sporcie jest Team Vitality oraz Adwokacik. Lubie grać w gierki a najbardziej w CS:GO. W cs:go posiadałem rangę Global Elite a obecnie posiadam supreme'a. Od niedawna zacząłem grać Faceity i posiadam 5 lvl. Oczywiście umiem rozróżnić cheatera od normalnego gracza. Posiadam psa oraz koty :'). To tyle ode mnie, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania ;)

Pozdrawiam @zetkayy.

J.Moderator

No pewka że na TAK:

+Cheater 

+Miły

+Wiek

+Podanko 

+Aktywność 

+Wywiązuje się że swoich obowiązków 

Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Odrzucone!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.