Sign in to follow this  
BadII

odwolanie od mocnego zawodnika

Recommended Posts

VIP

Nick z gry: Pedro

Twój Steam ID*:  

STEAM_1:1:507968009

Admin banujący: @Jamroz

Data i godzina otrzymania bana*: 10.09.19 

Serwer, na którym dostałeś bana: AWP 2

Powód bana: Obraza Kultura Sapanie Wzywanie

Link do demka z mapy, na której otrzymałeś bana* (LINKI DO DEMEK)http://e10.gotv.pro/srv36795/auto-20190910-1718-awp_lego_8.dem.zip

Opis sytuacji*: ej bo cos tu mi smierdzi sledziem i to chyba jamroz. Dał mi bana na AWP 2 a nawet admina tam nie ma kozak jeszcze lepiej dal mi perma za Kulture Sapanie Obraze XDDDDDD

Kozak wgl zacząłeś mnie prowokować, że jestem nikim i sobie chodze po kanałach na ts beka zcb wariacie 

Pozdrawiam admin nie zna regulaminu to po 1 po 2 wchodzi na serwer i daje perm bana z dupy przez sb i jeszcze prowokuje na serwerze kozak z cb admin we @Madraxu zrób dobrą selekcje @SoftieL potwierdzi, że zaczą mnie prowokować 1 pozdrawiam 

a tu ss admina kozackiego https://imgur.com/a/DL08snf 

@Jamroz XDDD beka 

@Kocham Organy Scigania Nie obrażaj innych użytkowników w postach //Werka

Nie wiem czy mogę się wypowiadać w odwołaniach jeśli jestem oznaczony etc., ponieważ dawno nie zerkałem do regulaminu, ale jak nie mogę to dajcie warna i tyle. Byłem przy całym zajściu i potwierdzam, iż to co mówi Pedro jest prawdą, wydaje mi się, że jestem dosyć zaufaną tutaj osobą i moje zdanie jako tako podniesie wiarygodność tego odwołania.

@Jamroz Przecinki nie bolą mordo...

No jeśli chcesz z kimś dyskutować bądź jeśli chcesz, aby ktoś Cie bez żadnego problemu zrozumiał to tak - przecinki się przydadzą.

Nie ma sensu pisać gdzieś gdzie masz dostęp przeczytałem na samym początku zachciało mi się śmiać nie zgadzam się z prawie niczym co ty napisałem oprócz ze jestem adm na 1 i pilnuje zeby na 2 nie było takich zachowań jak twoje bardzo chętnie wbije na ts/disc kto będzie to rozpatrywał 

@SoftieL Czy to ważne czy postawiłem przecinek czy nie mogłeś sobie darować ta odp

UB Team

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Twoje odwołanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Bana skracam do 7dni a stąd @ Jamroz Only AWP #1 miał prawo Cię zbanować.

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.