Pretol

[Wywiad] z Moderatorką

Recommended Posts

J.Moderator

bYFpwwZ.jpg

Witam, dziś przygotowałem dla was mój pierwszy wywiad z @ Werka

@ Pretol Witam chciałbym przeprowadzić z tobą wywiad, masz trochę wolnego czasu ?

@ Werka Hejka, no pewnie mam dużo wolnego czasu ;).

@ Pretol Na sam początek prosiłbym Cię, abyś się przedstawiła czytelnikom owego wywiadu

@ Werka No więc... mam na imię Weronika, dwa miesiące temu skończyłam osiemnaście lat. Znana jestem pod nazwami Werka, Weruś oraz Pani Moderator :'D.

@ Pretol 18 lat, a więc do jakiej szkoły uczęszczasz ?

@ Werka Jestem obecnie na trzecim roku technikum na profilu technik informatyk.

@ Pretol Jakie masz plany na przyszłość po ukończeniu szkoły informatycznej ?

@ Werka W sumie nie mam jeszcze planów co będę robić w życiu. Obecnie chcę skończyć szkołę, a potem się zobaczy. Dlatego własnie wybrałam profil związany z informatyką. W obecnych czasach technologia przyda się w każdym zawodzie i tytuł Informatyka może się przydać. Nie chce też pracować "za biurkiem" wolała bym prace bardziej elastyczną. Nie martwię się, że nie wiem co robić po szkole, bo uważam że mam wiele możliwości z których mogę wybierać.

@ Pretol Dobrze, mam dla ciebie kilka pytań o podobnej tematyce. Co lubisz robić wolnym czasie, czym się interesujesz oraz czy masz jakieś hobby ?

@ Werka W ostatnim czasie dużo śpię :'D. Lubię oglądać seriale, jakieś dwa dni temu całą noc oglądałam pierwszy sezon "Stranger Things". Kiedyś czytałam dużo książek jednak teraz nie mam zbytnio na to ochoty, ale mam koło łóżka stos książek których nie skończyłam czytać i czasem po którąś sięgnę. Interesuje się komputerami i nowoczesnymi sprzętami, przykładowo sama złożyłam swój obecny komputer (całość zajęła mi około trzy dni). Zrobiłam też komputer mojemu tacie i bratu co trwało już szybciej. Około rok temu chodziłam na kurs pływania, strasznie mi się to spodobało i z chęcią bym wróciła, ale basen w moim mieście jest obecnie w czasie remontu :/.

@ Pretol Jaki jest twój ulubiony typ gier oraz czy masz swoją ulubioną ?

@ Werka Najbardziej lubię gry typu FPS moją ulubioną serią są gry Far Cry, uwielbiam też Simsy oraz różne gry surwiwal lub Sandbox np. The Forest albo Garry's mod.

@ Pretol Bardzo dobry masz gust, jakim gatunkiem muzycznym jest twój ulubiony ? Prosiłbym Cię, abyś wysłała ze dwa - trzy utwory muzyczne

@ Werka Hmm... kiedyś dużo słuchałam Nightcore jednak teraz bardzo podobają mi się Remixy itp.

1 Nutka

2 Nutka

3 Nutka

@ Pretol Przejdźmy do spraw forum, jak się znalazłaś na CS4F ?

@ Werka No więc nigdy nie siedziałam na żadnym forum i nie wiedziałam jakie panują zasady itp. ale chciałam kiedyś spróbować odnaleźć się w takiej społeczności. Grałam dużo w CSGO głównie na mapkach 1 na 1 i tak trafiłam na CS4F serwer. Na naszych arenkach poznałam tamtejszego opiekuna @Vixa i zawsze kiedy był jakiś hax na serwerze przychodził i się nimi zajmował. Kiedyś wspomniał o założeniu konta na forum i to zrobiłam. Nie wiedziałam o co biega, ale on powiedział mi że mogę napisać przywitanie, wstawić zdjęcie i może jakąś pochwałę dać. I tak jakoś zaczęłam zaglądać na forum.

@ Pretol Jaki pierwszy był twój cel do osiągnięcia na sieci ?

@ Werka Nie miałam wyznaczonych celów, pamiętam ze chciałam range kobieta ale nie wiedziałam jak o to poprosić :'D. Jednak po wstawieniu zdjęcia na forum ktoś mi ją nadał.

@ Pretol Jakie pełnisz zadania i obowiązki jako Moderator ?

@ Werka Pilnuje porządku w postach i na chatbox. Udzielam pomocy użytkownikom, którzy jej potrzebują. Tworze konta w bansach i nadaje usługi adminom free oraz uczę ich komend i przepytuje z ich serwerowego taryfikatora. Zbieram składki zwykłych adminów (w tym reklamy) i przedłużam im usługi oraz zabieram usługi zdegradowanych adminów. Mogę również edytować wszystkie działy na forum np. dodać jakiś, usnąć ograniczenie itp.

@ Pretol Co sądzisz o pracy swoich kolegów moderatorów oraz junior moderatorów i kto według Ciebie zasługuje najbardziej na awans ?

@ Werka Moi koledzy moderatorzy bardzo mi pomagają kiedy ich poproszę o pomoc. Nie jestem w stanie powiedzieć, który zasługuje na awans, bo każdy ma równe szanse. Jednak zgadzam się absolutnie z tym, że @ BadBoy dostał range Global Moderatora.

@ Pretol Co chciałabyś osiągnąć na forum ?

@ Werka Chciała bym nabrać doświadczenia w tworzeniu takiego forum jak i serwerów, bardzo mnie to interesuje. Jednak jeżeli chodzi o rangi to nie mam jakiegoś wymagania wielkiego. Dla mnie to miejsce w którym się teraz znajduje jest idealne i nie spodziewałam się nawet że wejdę aż tak wysoko. Staram się ile mogę i chce po prostu dobrze pełnić swoją funkcje ;).

@ Pretol Kto twoim zdaniem "odwala" najwięcej roboty i zasługuje na awans ?

@ Werka Czasem mam wrażenie że robię więcej niż moi koledzy, ale każdy stara się jak może jedni raz więcej robią inni raz mniej i zawsze dokładana jest taka sama cegiełka w tworzeniu naszego forum, więc ostatecznie każdy robi tyle samo i ma szansę do pójścia wyżej.

@ Pretol Co Ci się najbardziej podoba na CS4F ?

@ Werka Najbardziej podoba mi się, że każdemu daje się szansę spróbować.

@ Pretol Przejdźmy do ostatniego, dla mnie bardzo ważnego pytania. Co według Ciebie powinno się pojawić w najbliższym czasie w redakcji ?

@ Werka Najbardziej brakuje redaktorów, którzy prowadzili by ten dział oraz można by dodać jakieś specjalne miesjce do recenzji itp.

@ Pretol Staram się robić co mogę, mam w głowie jeszcze parę planów lecz samemu trochę trudniej niż w grupie. Dziękuje za poświęcenie mi troche czasu i udział w wywiadzie. Na sam koniec chciałabyś kogoś pozdrowić oraz nominować osobę do kolejnego wywiadu ?

@ Werka Chcę pozdrowić Lidzie którą KC oraz bardzo chciałbym zobaczyć wywiad z @ CRODIII lub @ DYNGUŚ

Dziękuję za przeczytanie, liczę w odpowiedziach na krytykę oraz podpowiedzi co mogę następnym razem zmienić / dodać / zmodyfikować

G.Moderator

Dzięki za wywiad było super :D<3  No i powodzenia w dalszym prowadzeniu redakcji ;) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.