Sign in to follow this  
Klaaksoon

Skarga

Recommended Posts

Nick: Luuksoon

✘ Pochwała/skarga dla: Skarga SKRZAT :D CS4F

Nazwa serwera: Deathrun 

Powód: Jest totalnie bezużyteczny, nie mutuje za naduzywanie ani nic, przyznam sam nie jestem swiety, bo podczas obecnosci tego admina obrazalem drugiego gracza, który naduzywal i tak jak on nie dostal za naduzywanie tak i ja za obrazy, a trwało to troche. Wbija, robi pare jp i wychodzi. Nie widziałem nigdy zeby dał bana czy cos

Dowody [w przypadku skargi]: W tym przypadku nie mam jak dać dowodów, jedynie co to świadkowie, którzy byli na serverze. Min. Synx, Smieszek, Wekyob, Oraz paru innych którzy byli obecni na serverze  9 paź  o godz 20:40-21

Zgadzam sie ze skargą. Nie raz widziałem jak skrzat nie zwraca uwagi na łamanie regulaminu przez graczy. Nie uważam, że jest bezuzyteczny ale gdyby chociarz troche dzialal na rzecz serwera.

@ Wekyob §3.3 W skargach może wypowiadać się osoba oskarżona, oskarżająca, UB Team, osoby które mają sensowny dowód lub pomogą w rozpatrzeniu skargi oraz administracja wyższa ([email protected] wzwyż).

To że byłeś świadkiem nie jest wystarczającym dowodem //Werka 

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Twoja skarga została rozpatrzona pozytywnie!

@ SkrzaciK dzisiaj dostajesz tylko ostrzeżenie słowne, ale licz się z tym że przy następnej skardze rozpatrzonej pozytywnie pożeganamy się.

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.