Pretol

[Wywiad] CRODIII

Recommended Posts

J.Moderator

Witam, przedstawiam wam wywiad z @ CRODIII

@Pretol Cześć chciałbym przeprowadzić z tobą wywiad, masz może trochę wolnego czasu ?

@ CRODIII  Pewnie, z miłą chęcią

@Pretol Przedstaw się naszym czytelnikom

@ CRODIII Nazywam się Mateusz na forum znany jako CRODIII

@Pretol Co robisz w życiu, uczysz się, pracujesz ?

@ CRODIII  Jeszcze się uczę, aktualnie jestem w 3 klasie technikum informatycznym

@Pretol Jakie masz plany po ukończeniu szkoły ? Coś w kierunku informatyka ?

@ CRODIII Pewnie w kierunku informatyki może jakieś studia zobaczymy jak się wszystko ułoży

@Pretol Masz jakieś hobby, pasje, zainteresowania ?

@ CRODIII Mam rożne zainteresowania ale najwieszka moja pasja są motocykle, którym poświęcam sporo wolnego czasu

@PretolMasz jakiś ulubiony gatunek gier ? Wymień kilka gier tego gatunku

@ CRODIII Uwielbiam, a wręcz kocham gry Coop, zwłaszcza w klimacie post apo, jakieś zombie itp, np: 7 days to die , Dying light , Days gone, Dead Island , dayZ

@Pretol A jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny ? Prosiłbym Cię o kilka piosenek tego typu

@ CRODIII Mój ulubiony gatunek to rap, a nutki tego gatunku to :

Nutka 1

Nutka 2

Nutka 3

@Pretol Świetnie, dziękuje za opisanie swojej postaci. Teraz przejdźmy to spraw forum, jak znalazłeś się na CS4F ?

@ CRODIII A wiec jakiś rok temu CS4F kupił serwer om#1 gdzie bylem opiekunem i tak po 6 miesiącach przerwy wróciłem na kompa i wróciłem na forum

@Pretol Jakie były twoje początki i co było twoim celem, aby osiągnąć ?

@ CRODIII W sumie to początki byly takie ze złozyłem podanie na admina OM bo tam grałem najwięcej, a celów jako takich to raczej nie miałem po prostu robiłem swoje i tyle 

@Pretol Co jest aktualnie twoim następnym celem do osiągnięcia na sieci ?

@ CRODIII Zapewne powrót na moda, którego straciłem w sumie mojej opinii za bzdete ale trudno takie życie będę się starać, aby wrócić

@Pretol Trzymam kciuki, mam nadzieję, że uda ci się powrócić. Bardzo chciałbym z tobą współpracować, gdyż jesteś jedną z moich ulubionych osób na forum. Kto twoim zdaniem jest najbardziej pracowitą osobą ?

@ CRODIII Dzięki ja również kibicuje tobie oraz kilku innym osobom ;p . Najbardziej pracowitą osoba jest myślę @ LaCuty i @ GeForce, bo jednak utrzymują sieć i tworzą ciągle coś nowego, a tak z administracji to ciężko powiedzieć, myślę że redaktorzy w tym przypadku ty oraz aktualny grafik @ Murphy

@Pretol Co Ci się najbardziej podoba na CS4F ?

@ CRODIII Hmm dużo rzeczy ale głównie to, że każdy ma szanse robić swoje i rozwijać swoje zainteresowania

@Pretol Jak oceniasz Redakcje CS4F oraz co byś chciał tam ujrzeć w najbliższym czasie ?

@ CRODIII Redakcje oceniam na bardzo dobra a ujrzeć chciałbym, hmm w sumie to mi obojętne może jakies ciekawostki :)

@Pretol Jesteśmy na etapie końcowym. Dziękuje za udział w wywiadzie. Na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić oraz nominować do następnego wywiadu ?

@ CRODIII Chciałbym pozdrowić moich przyjaciół z MC oraz tryharda @ Fliper, a nominuję @Rindou i dzięki za wywiad.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.