Sign in to follow this  
incRe

[Zrealizowane]2 zmiany w mapach

Recommended Posts

Nick z gry: incRe.

Czego dotyczy?: zmian w map pool'u

Materiał:  Proponuje wyrzucić z serwera am_pete, gracze po prostu wychodzą z tej mapy przedtem dodając "zmieńcie to" a zamiast tego dodać klasycznego am_redline - mapy, która każdy na pewno kojarzy i wiele graczy naprawdę lubi.

J.Moderator

am_pete będzie można wyrzucić

Natomiast z tym redlinem jest problem na tyle że nie jest przystosowany na 12 aren.

Ktoś musiałby w jakiś sposób przerobić tą mapę jak i inne ciekawe które są dostępne w workshopie czy na stronach zewnętrznych. Map jest naprawdę wiele ale nie są dostosowane na taka ilosc aren bądź respią się na nich automatycznie bronie. Jeżeli zna ktoś jakąś osobę która zajmuję się mapami to z chęcią podejmę współpracę jakkolwiek to można nazwać 

@LegendaryKampa znam takiego zwie sie @ Aytn3m //MEISTER

@ LegendaryKampa dzbanie jeden XD pisalem do ciebie ostatnio czy nie potrzebowalbys pomocy z mapami na serwer bo skonczylem projekt.

Jasne, dam rade zrobic cos z tymi mapami jesli problem nie lezy w propach, ktorych nie moge dekompilowac bo nie mam .phs dekompilatora. Jakbys mi na pw podeslal zipa tych map to moglbym na nie zerknac. Poprosze tez liste rzeczy do zmienienia na tych mapach bo nie chce mi sie bawic z kilkudziesiecioma mapami. Wszystko (.bsp mapy i .txt z tym co mam naprawic) udostepnij na: https://send.firefox.com/ i zrobie to w weekend jesli nie dostane zlecenia. Pisz na pw na steamie w razie czego

@ MEISTERdzieki za pamiec ^^

J.Moderator

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Twoja propozycja została zrealizowana!

am_pete zostanie usunięte w jej miejsce po dostosowaniu zostaną dodane mapki takie jak aim_redline, aim_map, aim_glockon itp.

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.