Sign in to follow this  
mehu

Only Mirage ban mehu

Recommended Posts

Nick z gry: ヾ mehu

Twój Steam ID*: STEAM_1:1:168622664

Admin banujący: (F) OM#1 | Majkel

Data i godzina otrzymania bana*: Permanent 08.11.2019 17:59:30

Runda, w której doszło do zdarzenia*:  Nie mam jak tego sprawdzić, byłem wtedy po stronie CT.

Serwer, na którym dostałeś bana: Only Mirage 

Powód bana: WH

Link do demka z mapy, na której otrzymałeś bana* (LINKI DO DEMEK)http://673908.node12.pukawka.pl/dem-de_mirage-1573230829-1573232951.zip

Opis sytuacji*: Admin uznał, że skoro dałem głowy z deagla 5 osobom to muszę mieć wh, albo jakieś cheaty. Majkel twierdzi, że skoro wyskakuje na BS'a i ktoś mi strzela w plecy i jak się do niego odwrócę to mam wh, bo akurat wcelowałem się w tę stronę gdzie on wychodzi. Jestem byłem adminem tego serwera, mam sentyment, banując kiedyś za cheaty nie grałbym teraz tu na nich. Załączę również wycinek rozmowy z nim.

jakby no.png

UB Team

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Odbanowany!

@ MAJKEL Z MIRAŻA znowu nie sprawdzałeś podejrzanej osoby nawet przez 3 rundy. W akcji z deaglem było moim zdaniem dużo farta i przeciwnicy wchodzili mu pod celownik. Jeżeli chodzi o sytuacje w kuchni to jego przeciwnik zdradził swoją pozycje strzelając mehowi w plecy. 

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.