Wekyob

[Odrzucone][Opiekun Deathrun] Wekyob

Recommended Posts

✘ Nick: Wekyob
✘ Wiek: 15
✘ SteamID: STEAM_1:1:510986842  

✘ Na jakim serwerze chcesz opiekuna: Deathrun
✘ Doświadczenie: Admin Deathrun +Multi Admin
✘ Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10): 9
✘ Link do GT z przegranymi godzinami:https://www.gametracker.com/player/Wekyob/91.224.117.154:27015/
✘ Miałeś już admina CS:GO?: Tak, i nadal mam
✘ Byłeś karany?: Nie
✘ Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem Serwera?: Czestu i dużo gram na serwerze, co widac po GT. Jako  iż jeden z opiekunów zrezygnował myślę, że na owym serwerze przyda się 2 opiekun. Mam dobre relacje z graczami jak i Adminami. Potrafię być bezstronny w sytuacjach, w których jest kłótnia na serwerze i potrzeba admina czy opiekuna.
✘ Coś o sobie (min. 3 zdania):Mam na imię Piotrek. Trenuję siatkówkę od 6 lat. Chodzę do 2 klasy liceum (mat-fiz). W wolnym czasie, którego zbytnio nie mam przez treningi gram na serwerach czy wychodze na miasto a od paru dni pomagam w redakcji Pretolowi jako redaktor.

@akrcygx.png Stisz tego co wiem to wypowiadają się osoby, które grają na danym serwerze a do 10h może mieć każdy np. Multi admin

Na nie

-podanie 

-glosik=wiek  nie jesteś odpowiedni na tą range, nie będziesz miał jak ustawić administracji.

+brak karalności na serwerze chodź mi się to nie widzi o.O

@k4buS0q.png Wekyob No i cyk wchodze sobie poskakać czasami więc gram :)

AS

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Odrzucone!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.