Pretol

[Przyjęte][Opiekun] Deathrun

Recommended Posts

J.Moderator

✘ Nick: Prętol | CS4F
✘ Wiek: 15
✘ SteamID: STEAM_1:0:126310976 

✘ Na jakim serwerze chcesz opiekuna: Deathrun
✘ Doświadczenie: Jako admin, jako opiekun nie
✘ Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10): 10
✘ Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/Prętol | CS4F/91.224.117.154:27015/ co widać, na gametrackerze nie mam zbyt dużej aktywności ostatnim czasem spowodowane bugami, błędami oraz niżej wymienionym powodem, lecz do nadrobienia
✘ Miałeś już admina CS:GO?: Tak, niejednokrotnie
✘ Byłeś karany?: Nie
✘ Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem Serwera?: Zacznę od tego iż serwer potrzebuje osoby, która będzie nadzorowała co się na nim dzieję. Jest dużo bugów i błędów, które nie są naprawiane i chciałbym dopilnować tego, aby serwer był ukończony, ponieważ najwidoczniej nikogo to nie interesuję, aby zostało to doprowadzone do porządku. Kilka osób namówiło mnie do złożenia podania, według nich jestem faworytem na to stanowisko, więc śmiało napisałem. Miałem admina na tym serwerze, lecz zrezygnowałem ( nie kiedy tego żałuje ) z powodu zbyt dużej ilości adminów, lecz się to już zmieniło oraz tego co tam się działo, wydaję mi się, że jako opiekun ogarnę ten serwer w 100%. Mam dobry kontakt z graczami i administracją. Wydaję mi się, że wyższa administracja mi ufa. Dziś był przykład sytuacji gdzie admin nie zbanował osoby z powodu "nie mam czasu", po prostu wolał sobie dalej skakać, więc jako opiekun nadzorowałbym administrację serwer i zapobiegał takich sytuacji.
✘ Coś o sobie (min. 3 zdania): Mam na imię Kuba, 15 wiosen za mną. Uczęszczam do technikum o profilu reklamy. Mieszkam na śląsku niedaleko Częstochowy / Katowic. Ostatnimi czasy uwielbiam grać w League of Legends, a zwłaszcza TFT. Jednym z moich ulubionych sportów jest Koszykówka. Interesuję się NBA, od małolata z bratem oglądałem i dzięki niemu ogarniam temat. Więcej nie ma co się rozpisywać, więszkość mnie zna

Pozdrawiam 

Sorry ale na NIE

-gt 

- miesiac temu pisale srozygnacje, z powodem braku checi do gry a teraz jak sie zwolnilo sie miejsce na op i odrazu podanie 

By KimPix,

§3.29 Zakaz wypowiadania się w podaniach dot. serwera na którym nie gramy.

AS

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Przyjęte! 

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.