Micalke

Propozycję i błędy

Recommended Posts

Nick z gry: MiloV

Czego dotyczy?: Gwizdków, vipa, mapy
Hejka, chciałbym poruszyć parę spraw, może zacznę od VIPa w godzinach od 22 do 8 rano.

Z tego co widzę to nie działa to najlepiej a tak naprawdę w ogóle. W w/w godzinach nikt na serwerze nie posiada rani ani przywilejów VIP. Dodatkowo serwer raz na mapę losuje jedną osobę, ale to też nie działa bo zostałem wylosowany i nic się nie zmieniło. Nie dodaje przywilejów ani prefixu VIP.

Następną sprawa są gwizdki a dokładnie ich długość. W sumie mogę rozumieć że to jest to losowanie swego rodzaju, ale wydaje mi się że są one zbyt niewyważone. Mamy długie utwory które graja głośno, a zaraz po tym gwizdek który jest cichy i krótki. Myślę że wyważone gwizdki zmieniły by trochę balans gry, chociaż patrząc z drugiej strony i tak dalej CT będzie miało trudne zadanie. Tutaj w sumie możemy podyskutować o balansie, jeżeli ktoś gra to zapraszam do dyskusji w postach poniżej.

Następna kwestia to mapy, wydaje mi się że jest ich za mało tym bardziej że nie trzeba ich chyba specjalnie przygotowywać pod grę. Co prawda widzę ze dust ma dodane losowe przedmioty które są dostępne dla graczy, co sprzyja ukrywaniu się więc spoko. W dodatku występują one w losowych miejscach wiec w ogóle duży plus. Ale oprócz wyżej wymienionej mapy nie widzę aby reszta miała dodane przedmioty, więc może udostępnijmy grę na lake itd. skoro nie wymaga to dużego nakładu pracy. W sumie to można by pomyśleć o dodaniu map z wingmana, tak aby gracze mogli wieczorową porą gdy gra nas 3-4 osób wybrać mniejsze mapy. To też może trochę odświeżyć serwer, bo jak sami widzimy tłumów nie ma :D

Myślę że można by też popracować nad sklepem, ale to już duża ingerencja w kod i nie wiem czy macie jakiegoś programistę co by to zmienił więc na razie nie poruszam tematu. Jak coś to możemy to przemyśleć.

Make prop hunt great again, pozdrawiam :)

@ GeForce