GeForce

Nowy serwer na sieci!! To zależy od ciebie! -- ZAGŁOSUJ --

Nowy Serwer  

79 members have voted

1. 1. Wybierz..

• CodMod
      7
    • PaintBall
      3
    • Surf + Timer
      13
    • BunnyHop
      16
    • Hide and Seek
      11
    • ZoombieMod
      10
    • JailBreak
      44

Recommended Posts

Sponsor

HNS i BHOP to są mody które nie przynoszą za dużo zysku ale są mega grywalne wiec któryś z nich bardzo chciałbym zobaczyc.

Dobra alternatywa HNSa jest easyblock, mod jest mega popularny a ostatnio jak patrzyłem to są tylko dwa takie serwery!

By Pedro,

hns nie jest praktycznie grywalny przez polskich graczy

Moim zdaniem COD bez sensu. Będzie mało grywalny, paintball też wątpię na moje przekombinowane, surf + timer można postawić Ale nie liczylbym na jakas wielką aktywnosc graczy, podobnie bunny hop, zombie mod nw nie przepadam najchetniej bym zobaczyl HnS bo jak serwer jest dobrze zrobiony to sie zajebiscie gra, a, że nie ma duzo polskich serwerów to uwazam ze mozna byloby sprobowac. No i oczywiście JailBreak, fajnie byłoby sie wyluzowac i pospedzac milo czas z innymi, w koncu do tego jest ten mod.

Codmod już był i był grywalny przez około 2-3 tygodnie potem 0 aktywność kogokolwiek

Surf+timer, bunnyhop myślę że znalazło by się parę albo i paręnaście osób którzy by chcieli na takich serwerach poskakac/ posurfowac i się wyczilować

Zombiemod radzi sobie dobrze na zagranicznych serwerach w  polsce jest takich serwerów około 5 które sobie dobrze radzą

H&S myślę że będzie podobnie jak z codmodem z tym że się szybciej skończy mniej więcej jak onlyDust2

Na JB czeka sporo osób i pewnie sporo osób będzie grało więc nie ma co dodawać tryb poprostu bardzo dobrze prosperujący w CS.