Skocz do zawartości
F4mouS

[Propozycja] Nominate i stone

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: F4mouS

Czego dotyczy?:

• Wydłużenie ilości map przez jaką trzeba czekać aż będzie można ponownie znominować i zagrać np. do 5 map.  Dzięki temu grane były by wszystkie mapy które są na serwerze a nie tylko kilka w kółko
  • Jeśli propozycja wyżej będzie zrealizowana można byłoby dodać z powrotem do map poola dr_stone, większość graczy lubi tą mape a jeśli będzie rzadziej grana nie bedzie nikomu przeszkadzać 

Materiał:                                           

>>PePe: Propozycja z nominatem na + ale żeby dodać stone średnio bo specjalnie było głosowanie i gracze nie chciali tej mapy juz na dr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Stone jak i wiele map gdzieś na początku roku zostały usunięte po konsultacjach z społecznością serwera więc nie widzę sensu jej dodawać, a co do pierwszego punktu to jestem za, zazwyczaj są tam grane stałe, łatwe mapy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do nominate'a jestem za. Grane są 3-4 mapy w koło a dłuższe lub wymagające więcej skilla mapy są niegrane. A jeśli chodzi o stone'a to moim zdaniem jest to głupi pomysł ponieważ wielu graczom po prostu się przejadła ta mapa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stone mapa dla osób które się uczą, jak dla mnie po dodaniu nominate co kilka map stone mógłby wrócić bo nie byłby grany zapewne tyle ile wcześniej :)

także 

1. oczywiście, że tak

2. kwestia do obgadania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądzę, ze pierwsza propka jak najbardziej na +, a co do stone to mozna zrobić głosowanie wśród społeczności serwera czy chcą znowu grać tę mapę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za

By Vixa,

§3.19 Bezsensowne posty we wszelkich Propozycjach/Błędach typu "dobrze, że to zauważyłeś leci +" lub "dobry pomysł +" lub "Jestem na tak" będą karane warnem bez ostrzeżenia słownego! Edytuj temat i rozpisz się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Super pomysł, mam dosyć grania w kółko tych samych map

2.  także fajny pomysł , bym chętnie pograł na stone 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi