Skocz do zawartości
Forever

[Wywiad] Sienias *KOZAK CHŁOPAK DZIĘKI SEMIEMU I DWAPIEMU?*

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

wywiad.png

Witam bardzo serdecznie wszystkich czytelników wywiadu.

Dzisiejszy wywiad zostanie poświęcony jednemu z opiekunów surf+rpg, mianowicie @ sienias

Zapraszam do czytania

Prowadzący: @ Pan SpriNtU cs4frags

Odpowiadający: @ sienias

 @ Pan SpriNtU cs4frags

Siemano @ sienias. Jak ci minął dzień pełen nauki i siłowni? Jesteś chętny do wzięcia udziału w wywiadzie?
@ sienias
    No elo. Jak mi minął dziś mało nauki było a siłka to dzień nóg był więc jutro będzie ciężko wstać i jestem chętny do wzięcia udziału


@ Pan SpriNtU cs4frags
    
To git, myślę że na sam początek będzie dobrze jeśli się nam przedstawisz i powiesz na jaki kierunek chodzisz do szkoły
@ sienias
    No to nazywam się Patryk to chyba raczej każdy wie mieszkam w mieście które jest znane ze swojej kopalni, chodzę do 3 klasy Technik Elektryk o profilu jak napisałem elektryk


@ Pan SpriNtU cs4frags
    
Wiem że masz na imię Patryk i prawda, raczej każdy to wie ale to tradycja wstępu. A czemu poszedłeś na profil elektryka zamiast informatyka?
@ sienias
    Poszedłem na elektryka bo mnie interesuje ten profil, a na informatyka nie poszedłem bo u mnie nie ma żadnej dobrej szkoły by pójść na owy profil


@ Pan SpriNtU cs4frags
  
 A co cię przywiało na sieć typu 4frags?
@ sienias
    w sumie szukałem sobie serwera do pogrania i znalazłem surf+rpg i tak o to się znalazłem


@ Pan SpriNtU cs4frags
  
 A co cię skłoniło na zostanie adminem a później opiekunem surfa?
@ sienias
    W sumie dawny kumpel Semi mnie namówił na zostanie adminem i gracze, a do opiekuna to w sumie nasz kochany krecik @ Dwapi namówił i truł mi poślady by napisać, jednym słowem nie dał mi żyć ;)


@ Pan SpriNtU cs4frags
    
+1 dla semiego że cię namówił do zostania adminem. A co do krecika to niezły wariacik z niego. A czy myślisz że miałbyś szansę w dalszej drodze na forum?
@ sienias
    Ciężko to określić czy mam szansę to już nie ode mnie zależy ale chyba jakimś małym stopniu mam szanse


@ Pan SpriNtU cs4frags
    
A czy będziesz chciał najpierw złożyć podanie na global albo multi admina czy od razu na junior moderatora?
@ sienias
    Raczej na
junior moderatora bo  global admin i multi admin mnie nie interesuje jak mam grać na kilku serwerach, gdy gram na surfie tylko i w planach granie na surfie combat gdzie będę właścicielem z Kretem


@ Pan SpriNtU cs4frags
  
 Rozumiem, nie każdy chce być adminem na kilku serwerach, a co do surf combat-czekam z niecierpliwością. A jak wyglądają twoje znajomości na forum? Możesz podzielić osoby na tych co lubisz najbardziej i na tych co trochę mniej czy nie bardzo?
@ sienias
    Znajomości jak moje wyglądają to raczej widać na 4chat jak wyglądają ale chyba dobrze. Podzielić hmm to mam parę osób które lubię najbardziej czyli Krecik @ Dwapi, Kochany moderator @ Pedro, nasz rysownik @ Cudo2000 i @ Stypek z którym ciągle tera przesiaduje i gram z nim i ukochany grafik @ svdmurphy i chyba nie mam takich osób których mniej lubię


@ Pan SpriNtU cs4frags
    
Rozumiem, mimo że jestem młody. A czy każdego szanujesz tak samo czy jest on użytkownikiem czy z wyższej administracji?
@ sienias
    Każdego szanuje nie ważne czy jest ktoś wyższej administracji czy użytkownikiem będę szanował puki nie odwali maniany i mnie nie wkurzy bo każdego się powinno szanować i poznać lepiej


@ Pan SpriNtU cs4frags
    
A czy jeżeli ktoś cię na serwie nazywa tak jak ja kiedyś czyli "cienias" to jesteś bardzo wkurzony? Co zazwyczaj robisz w takiej sytuacji?
@ sienias
    Znaczy tera to już mniej ale do teraz mnie to wkurza i informuję graczy żeby nie mówili tak na mnie a jak się nie słuchają to daje im silenca by sobie pograli ale nie będą mogli się odzywać a zazwyczaj to olewam już


@ Pan SpriNtU cs4frags
  
 To kiedyś było lepiej bo silence nie dawałeś :). A jak dogadujesz się ze swoimi adminami na serwie oraz z @ Dwapi'm
@ sienias
    No ludzie się zmieniają a jak się dogaduje z adminami raczej na luzie nie jestem poważny tak bardzo ale jednak jak są pewne akcje to potrafię być poważny a z @ Dwapi'm, to mój kochany przyjaciel z rangi jak i surfa więc dogaduje się z nim świetnie czasami się wyzywamy jak to przyjaciele


@ Pan SpriNtU cs4frags
    
Wyzwiska po przyjacielsku heh. Myślę że teraz będzie fajna odskocznia od pytań i że jest to dobry czas na mini gierki. Pierwsza z nich to szybkie strzały.
    Arenki czy deathrun
@ sienias
    Arenki raczej


@ Pan SpriNtU cs4frags
    @ Vixa
czy @ P3TRO
@ sienias
    @ Vixa


@ Pan SpriNtU cs4frags
    @ Cudo2000
czy @ Pedro
@ sienias
    Oczywiste ze @ Pedro


@ Pan SpriNtU cs4frags
    
Sandały czy klapki na basen
@ sienias
   Klapki
@ Pan SpriNtU cs4frags
    
Plecak czy worek
@ sienias
    plecak   


@ Pan SpriNtU cs4frags
  
 Dziewczyna czy przyjaciel
@ sienias
    dziewczyna


@ Pan SpriNtU cs4frags
  
 W domu chodzić w klapkach czy na boso
@ sienias
    boso


@ Pan SpriNtU cs4frags
    
Jedzenie tradycyjne czy fast-food
@ sienias
    tradycyjne ale dla mnie bez różnicy tak naprawdę


@ Pan SpriNtU cs4frags
  
 Być multi albo global adminem czy zwykłym użytkownikiem
@ sienias
    
użytkownikiem


@ Pan SpriNtU cs4frags
    
Redaktor forum czy  redaktor fanpage
@ sienias
    
redaktor na forum


@ Pan SpriNtU cs4frags    
  
 Być spamerem 4chat czy najlepszym opiekunem
@ sienias
    najlepszym opiekunem


@ Pan SpriNtU cs4frags
  
 Dobrze, z szybkich strzałów byłoby na tyle. Teraz czas na kompletnie nową mini gierkę a chodzi w niej abyś napisał minimum 3 osoby które byś zdegradował i dlaczego( możesz więcej jeśli chcesz)

 @ sienias
    uuu już mi się mini gierka podoba czyli tak silver na pewno, cudo i w sumie hmmm krecika hah


@ Pan SpriNtU cs4frags
    
Dobrze cieszę się że podoba ci się nowa mini gierka. Teraz kolejna nowa mini gierka. Napiszę 5 osób z forum i musisz napisać kogo byś przyjął na opiekuna na nowym serwerze surf combat
    @ MenT0S
    @ Cudo2000
    @ Pedro
    @ Rindou
    @ MRCk

@ sienias
    @ Pedrobo chłopak nam pomógł strasznie przy nim i @ Cudo2000 bo było ustalone że będzie opiekunem na surf combat


@ Pan SpriNtU cs4frags
    
Czaję i mam nadzieję że ta mini gierka też ci się podobała. Ale mam jedno pytanie, czemu zdegradował byś @ Cudo2000 i @ SILVER?
@ sienias
    Również mini gierka podobała mi się i już ci odpowiadam dlaczego bym zdegradował owe osoby. @ SILVER za bardzo się poczuł na randze, wkurza i trochę szuka atencji moim zdaniem a @ Cudo2000tak dla żartu w sumie


@ Pan SpriNtU cs4frags
    
A na poważnie kogo byś zdegradował ?
@ sienias
    
W sumie to tylko @ SILVER tak to bym nie degradował nikogo bo reszta to spoko ziomki i życzę im powodzenia by mieli szansę na swojej wymarzonej randze


@ Pan SpriNtU cs4frags
  
 Rozumiem a czy jeżeli miałbyś możliwość chciałbyś zostać junior moderatorem+ ?
@ sienias
    W sumie tak coś nowego mógłbym się czegoś nauczyć na przyszłość i pomoc jakimś w stopniu


@ Pan SpriNtU cs4frags
  
 A czy grywasz na innych serwerach oprócz surfa czy nie?
@ sienias
    Czasami pójdę na jakiś inny ale tak to siedzę na surfie albo gram w inne gry


@ Pan SpriNtU cs4frags
    
Rozumiem, niestety już nadszedł koniec naszego wywiadu, bardzo fajnie zadawało ci się pytania. Siema @ sienias
@ sienias
    A mi się fajnie odpowiadało na pytanka pozdro byq

 

Mam nadziej, że wywiad z naszym kochanym @ sienias'em wam się spodoba.

Za wszelkie błędy przepraszam, będę poprawiał z wywiadu na wywiad :).

  • Lubię to 3
  • Super 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

no niezle poszlo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

O mnie elektryk nie wspomniał, foch i c**j xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Nieźle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

ale mam czystą dupe tera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Sztos wywiadzik. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

No fajine wyszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Wywiad ok. Nie podobają mi się pytania tylko Ta osoba  z administracji czy ta. Komus moze sie to nie spodobac i spowodowac klotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Wszystko fajnie, lecz gdzie przecinki, znaki zapytania, kropki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

@ sienias  :3 ale w gierkę jeszcze będziemy grać tylko czekać do aktualizacji xd dzięki  za miłe słowa

Spk wywiad 

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

super wywiad, pozdrawiam@Fliper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Hey bro, nice wywiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Staraj się i się rozwijaj młody :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...