Skocz do zawartości
NiuQ

[Wywiad] Pretol *NIEZNISZCZALNY NICZYM TERMINATOR?*

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

wywiad.png

Witam bardzo serdecznie wszystkich czytelników!

W dzisiejszym wywiadzie pojawi się rozmowa z jednym z naszych ukochanych Moderatorów, czyli @ Pretol!

ZAPRASZAM DO CZYTANIA!

Prowadzący wywiad: NiuQ

Odpowiadający:  Pretol

 

@ NiuQ: Witaj Prętol! Jak Ci mija wieczór? Czy jesteś chętny na udzielenie wywiadu?

@ Pretol: Cześć, właśnie skończyłem grać, więc czemu nie?

 

@ NiuQ: Super, w takim razie lecimy! Na początku chciałbym, abyś się wszystkim przedstawił. Powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz?

@ Pretol: Mam na imię Kuba, rocznik 2004. Mieszkam na Śląsku, w mieście liczącym około 30 tysięcy osób, 45km od Katowic.

 

@ NiuQ: Powiedz nam, do jakiej szkoły uczęszczasz, na jakim profilu jesteś?

@ Pretol: Uczęszczam do technikum niedaleko mojej miejscowości, jestem na profilu "Technik reklamy". Długo się zastanawiałem nad tym wyborem, gdyż większa grupa znajomych poszła gdzie indziej i ciągle starali się mnie namówić, lecz nie było żadnych ciekawych kierunków, więc poszedłem swoim śladem z kilkoma znajomymi. Wybrałem ten profil, gdyż słyszałem o nim, że jest bardzo prosty, a inne mi nie pasowały. Teraz mogę stwierdzić, że przypadkowo znalazłem idealny kierunek. Bardzo przyjemne lekcje, pracowanie na komputerach, aparatach, kamerach i innych sprzętach, lecz trochę gorzej z teorią. Poznałem również wiele nowych znajomych, także kilka odnowiłem. Jestem w 100% zadowolony z mojego wyboru

 

@ NiuQ: Czyli mówisz, że Twój wybór jest strzałem w dziesiątkę! W takim razie chciałbym wiedzieć, czy wiążesz swoją przyszłość z profilem technika reklamy?

@ Pretol: Tak naprawdę to do końca nie wiem. Jest wiele studiów czy prac na które mogę iść po tym kierunku, np: Fotograf, Grafik, Pracować w firmie jako doradca finansowy itp. Jest tego bardzo dużo, a przede mną jeszcze lata, nie wiadomo co mi się spodoba, więc na ten moment nie jestem w stanie co mam w planach robić w przyszłości, ale na pewno coś związanego z tym kierunkiem, może będę biegał w garniturku po biurze czy tworzył reklamy, kto wie?

 

@ NiuQ: Nie wiemy, co przyniesie nam jutro. Może zmienisz swoje powołanie? Kto wie. Powiedz nam, jakie posiadasz marzenia?

@ Pretol: Jak byłem mały to zawsze miałem jakieś marzenia, co chwilę się zmieniały. Aktualnie to chyba tylko chce, aby pandemia minęła, a tak to zobaczymy jak się życie potoczy, może nabędę nowych zainteresowań. Jestem osobą, która nie marzy o niczym, wolę zobaczyć co mi życie da.

 

@ NiuQ: Pewnie wszyscy marzymy, aby to wszystko się już skończyło. Fajnie by było wrócić do porządku dziennego, do chociażby wszystkich imprez sportowych , muzycznych etc. Czy mógłbyś nam troszkę bardziej opowiedzieć o swojej osobie? Mam na myśli Twoje hobby, zainteresowania, co robisz na co dzień, nie wliczając nauki?

@ Pretol: W wakacje zacząłem chodzić na siłownię, lecz wirus niestety pokrzyżował plany. Lubię grać w koszykówkę - mój ulubiony sport, kiedyś się dużo interesowałem WWE, lecz jakoś z czasem się znudziło. Niestety teraz są takie czasy, że nie jestem w stanie robić tego samego codziennie, co przed pandemią. Większość czasu spędzam przed komputerem, a przed pandemią byłem w stanie codziennie spędzać więcej czasu poza domem niż w domu. Poza koszykówką i WWE interesuję się grami strategicznymi. Jestem wielkim fanem takich serii jak The Settlers, Civilization, Heroes od Might and Magic. Poza nimi kocham również gry fabularne. Lubię sobie również vapować z e-papieroska.

 

@ NiuQ: Mi również pandemia pokrzyżowała plany z siłownią, już byłem w dobrym ciągu ćwiczenia 6-ciu miesięcy, a tutaj takie coś :/. Mówisz, że używasz e-papierosów. Jaki model posiadasz? Od jakiego czasu palisz?

@ Pretol: Aktualnie posiadam Tesle Punk z góra smok tfv12 baby, która wysłał mi @ LaCuty (kocham Cię), kiedyś posiadałem legendarnego iJusta, Ego Aio, Qboxa, Gpriv 2, Aio Boxa, Smok Nord i wiele wiele innych. Palę moc 18mg. Od kiedy palę? Szczerze mówiąc to nie wiem.

 

@ NiuQ: Przejdźmy teraz do tematów odnośnie sieci. Powiedz nam, jak trafiłeś na sieć CS-4Frags? Jakie było Twoje pierwsze wrażenie odnośnie forum? Co przykuło Twoją uwagę?

@ Pretol: A więc od samego początku. W 2016 roku byłem adminem na Deathrunie na pewnej sieci, która jakiś czas później upadła. Jakiś czas później stwierdziłem sobie "a poszukam sobie jakiego Deathruna" i trafiłem na 4Fragsa. Kojarzyłem tam niektóre osoby, trochę siedziałem na Teamspeaku czy udzielałem się na forum. Grałem w GTA V z Yoshimitsaaa, @ Fliper czy spędziłem nawet sylwestra na Teamspeaku z ludźmi z sieci, ale później jakoś zaprzestałem. Kilka lat później powróciłem na serwer Deathrun, złożyłem podanie na admina, zacząłem udzielać się na forum, z czasem zacząłem grać na innych serwerach takich jak Only Mirage, a następnie zacząłem wchodzić na tsa. Pamiętam, że nie było żadnego redaktora, a był koniec miesiąca i nie miał kto zrobić gazetki, więc stwierdziłem czemu by nie - kiedyś byłem redaktorem na innej sieci, więc wiedziałem o co chodzi. Następnie złożyłem podanie na JM, które zostało odrzucone, pamiętam że wtedy została chyba przyjęta Aleksandra. Przy drugiej próbie napisania podania udało się i wraz z @ Rindou oraz tobą weszliśmy w szeregi administracji. Jakiś czas później niestety @ Niemcio złożył rezygnację z opiekuna Deathruna, więc zająłem jego miejsce, jakiś czas później zrezygnowałem z redaktora, gdyż nie jarało mnie to już, nie miałem chęci oraz motywacji. Opiekun na Deathrunie to był jeden z lepszych okresów, wielokrotne kłótnie z @ Madraxu, poznanie tyle ciekawych osób itp. Na forum przykuło moja uwagę ilość serwerów oraz aktywność graczy na nich, nie sądziłem również że sieć tak szybko się rozwinie

 

@ NiuQ: Twoja historia na naszej sieci jest już na prawdę ciekawa! W końcu już jakiś czas z nami jesteś. Zaszedłeś już w miarę daleko na tej sieci, więc chciałbym się Ciebie zapytać, jak oceniasz jej ogólne działanie? Co chciałbyś zmienić?

@ Pretol: Sieć działa bardzo dobrze, jest aktywna administracja, zapełnione serwery, żadnych zastrzeżeń nie mam. Miałem kilka fajnych planów oraz propozycji, ale zobaczymy jak to wyjdzie.

 

@ NiuQ: Aż chciałbym poznać Twoje plany :D. Jak wiemy, spędzasz na Teamspeaku wiele swojego wolnego czasu, więc musisz się z kimś dobrze dogadywać. Tak więc, kto jest Twoim najlepszym przyjacielem na sieci (o ile ktoś taki jest) i dlaczego?

@ Pretol: Na pewno jednym z najlepszych jest @ MEISTER. Od samego początku zanim posiadałem jakąkolwiek rangę, gdy miałem problem to on potrafił mi pomóc. Gdy miałem admina/opiekuna na Deathrunie, a on był opiekunem administracji to bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Na Junior Moderatorze oraz Moderatorze mogłem zawsze znaleźć u niego pomoc. Poza tym lubię z nim sobie pograć w jakiegoś LoLka czy TFT. Kolejna osobą jest @ Werka. Również jak @ MEISTER całymi dniami mogłem szukać u niej pomocy i bez problemu ją otrzymywałem. Nie mogło to zabraknąć @ Pedro, gdy się dużo grało na Deathrunie czy Paladinsy. Kolejną osobą z specjalnym wyróżnieniem jest @ PePe. Wspólne opiekunowanie, nigdy nie mieliśmy przeciwnych decyzji, zawsze się zgadzaliśmy że sobą. Częste rozmowy jak i granie w przeróżne gierki. Są jescze takie osoby jak Ty, @ Rindou, @ ParkereK, @ Godfather, @ LaCuty, @ P3TRO, z którymi aktualnie chyba spędzam najwięcej czasu przy Lolku. Dziękuję tym wszystkim osobom. Gdyby nie wy, nie byłoby mnie tu, gdzie teraz jestem <3 

 

@ NiuQ: Bardzo mi miło, że znalazłem się w tym gronie, no i również dziękuję Ci za spędzamy razem czas . Powiedz nam, czy Twoim zdaniem, stosowany ostatnio system RSR (Rotacyjny System Rang) działa sprawiedliwie? Czy widzisz tego korzyści? Jak to w ogóle działa?

@ Pretol: Więc zacznijmy od tego, czym jest RSR. Rotacyjny System Rang polega na zamianie rangami z osobami, np Moderator - - > JM i na odwrót. Zazwyczaj jest stosowany, gdy osoba z niższej rangi stara się bardziej niż ta z wyższej. Korzyści są jak najbardziej widoczne, nie zaszkodzą czasem jakieś roszady w administracji, dzięki niemu ostatnio @ Vixa, któremu bardzo zależało wspiął się na stanowisko Moderatora. Czy jest sprawiedliwy? Tak naprawdę nie wiem, nie jestem w stanie wiedzieć w 100% kto co robi, nie zawsze to widać. Według mnie ostatni RSR był bardzo dobry, @ Vixa na JM dawał z siebie 110%, lecz mam nadzieję że nie będzie nam kradł całej roboty :thugkappa:.

 

@ NiuQ: Również uważam, że ostatnio zastosowane RSR było strzałem w dziesiątkę i mój pokemon @ Vixa będzie mógł się wykazywać tym razem na randze moderatora. Skoro już pochwaliłeś @ Vixa za jego zaangażowanie, to powiedz nam, kogo jeszcze chciałbyś pochwalić za dobrą pracę?

@ Pretol: Zacznijmy od niższych rang. @ PePe jest według mnie jednym z najlepszych opiekunów, bardzo dobrze się sprawuje na tej randze, jest rozważny i rozsądny. @ SwirMuchomor jest bardzo dobrym Global Adminem. Za czasów bycia opiekunem na Deathrunie, był najlepszym adminem. Przechodząc do wyższych rang warto tu wspomnieć o Tobie. Można powiedzieć, że ostro zapier*alasz, ciągle wyłapujesz czyjeś błędy, poprawiasz, jesteś bardzo aktywny oraz pomocny. Kolejną osobą jest @ Pedro, który wychodzi z bardzo ciekawymi pomysłami. Idąc jeszcze wyżej znajduje się tak @ Werka i @ MEISTER. Są bardzo aktywni, zawsze służą pomocą, wiele rzeczy można się od nich nauczyć. Dochodząc prawie najwyżej, jest @ kamileon. Można powiedzieć, że nie pier*oli się w tańcu. Jest osobą, która bardzo dobrze rozwiązuje problemy, podejmuje bardzo dobre decyzję oraz jest bardzo aktywny. Najwyżej jest @ LaCuty i @ GeForce. Dzięki nim nie byłoby tego, co teraz jest. Serwery są ciągle aktualizowane, co chwilę wprowadzają jakieś nowości czy na forum, czy właśnie serwery. Chciałbym również im wszystkim podziękować, bez ich pomocy oraz pracy, byłoby ciężko

 

@ NiuQ: Cieszę się, że ktoś docenia moją pracę :PepeLove:. Również chciałbym pochwalić wszystkich wyżej wymienionych, ponieważ odwalają kawał dobrej roboty! Zejdźmy teraz troszkę z tych "ciężkich" pytań i zagrajmy w pierwszą z dwóch mini-gierek. Polega ona na tym, iż dopasowujesz, kogo awansowałabyś na podane rangi, przyjmując, że wszystkie miejsca są wolne i wybierasz osoby z obecnej administracji "wyższej" (nie wliczając miejsca na Junior Moderatora): 

 

 Junior Moderator

 Moderator

 Global Moderator 

 Junior Admin

  Administrator Sieci

 

@ Pretol

Junior Moderator --> @ SwirMuchomor

 Moderator --> @ P3TRO

 Global Moderator  --> @ Pedro

 Junior Admin --> @ NiuQ

  Administrator Sieci --> @ MEISTER

 

@ NiuQ: Jestem zszokowany, że kolejna osoba biorąca udział w wywiadzie, widzi mnie tak wysoko w hierarchii naszej sieci. Naprawdę, jest mi niezmiernie miło z tego powodu, robię co mogę, aby wszystko dobrze funkcjonowało. Zagrajmy teraz w drugą mini-gierkę. Przedstawię Ci 3 osoby, a Twoim zadaniem będzie przedstawienie ich postaci w kilku zdaniach.

 

@ Vixa

@ P3TRO

@ Lidziaa Multi Arena

 

@ Pretol:

@ Vixa - zasłużył na Moderatora, aktywny, pomocny.

@ P3TRO - aktywny, pomocny, bardzo dobrze się sprawuje na swojej randze, lubię sobie z nim pograć/pogadać.

@ Lidziaa Multi Arena   - nie znam, ale wydaje mi się że bardzo dobrze sprawuje się na swojej randze, jest na niej bardzo długo.

 

@ NiuQ: Powoli będziemy zbliżać się do końca naszej rozmowy. Chciałbym Ci teraz zadać kilka krótkich pytań na które łatwo będzie Ci odpowiedzieć. Planujesz rozwijać się bardziej na sieci czy zostajesz przy rangach, które już obejmujesz?

@ Pretol: Na pewno w przyszłości planuje wrócić na redaktora, może kiedyś na Deathruna. Poza tymi dwoma rangami zobaczymy w przyszłości, nic innego nie planuje

 

@ NiuQ: Jaka jest geneza Twojego nicku?

@ Pretol: Kilka lat temu miałem 2 razy operacje na tym samym palcu, w celu wycięcia wyrośli kości. Profesjonalnie się to chyba nazywało Niezłośliwy nowotwór kości. 2-3 lata temu miałem taką samą sytuację tylko, że wyrośl pojawiła się na stopie. Po operacji dowiedziałem się, że włożyli mi pręta do nogi, którego mi wyciągnęli jakieś pół roku później. W czasach, gdy miałem owego pręta chodziłem o kulach, krótkie dystanse typu pokój - kuchnia pokonywałem skacząc na zdrowej nodze. Gdy spotkałem się, ze znajomymi dużo gadaliśmy o tym, ciekawiło ich czy jakoś czuje tego pręta, czy jak skacze lub chodzę czy czuje jak mi coś lata w tej nodze. 2 tygodnie po operacji wyszedłem z domu na browar, bo był odpust w moim mieście, siedzieliśmy w grupie i raz się ktoś pomylił i zawołał do mnie "pręt" lub "pręcik". Ksywa się przyjęła i miała różne odmiany takie jak: pręt, pręcik, prętol, śrubka. Przyzwyczaiłem się i zacząłem używać tego pseudonimu w grach itp. Do dzisiaj w gronie znajomych jestem nazywany jak wyżej wypisałem. Co jak co, ale nick oraz jego geneza mi się podoba.

 

@ NiuQ: Wow, nie sądziłem, że geneza będzie aż tak ciekawa ^.^!  Jakiej muzyki słuchasz?

@ Pretol: Lubię sobie posłuchać rapu, aktualnie niektóre hot16 przypadły mi do gustu.

 

@ NiuQ: W swoich życiowych działaniach starasz się opierać, naśladować inne osoby czy chcesz tworzyć "własną historię"?

@ Pretol: Zdecydowanie wolę tworzyć własną historię. 

 

@ NiuQ: Jakbyś miał się opisać kilkoma słowami to jak by one brzmiały?

@ Pretol: Szczery, szczery i jeszcze raz szczery

 

@ NiuQ: Dokończ zdanie. Cs-4Frags.pl to...

@ Pretol: Najlepsza sieć serwerów

 

@ NiuQ: W tym momencie zmierzamy już do samego końca. Chciałbym Ci bardzo podziękować za udział w wywiadzie, ponieważ rozmowa z Tobą to była czysta przyjemność. Chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić, przekazać coś naszym czytelnikom?

@ Pretol: Chciałbym pozdrowić całą administrację CS-4Frags oraz Deathruna oraz bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tak świetnej zabawie. Na koniec dodam, że jest otwarta rekrutacja na JM i zapraszam wszystkich do składania podań! Pozdrawiam czule.

 

@ NiuQ: Dziękuję bardzo za pozdrowienia (W końcu jestem w administracji ;p) i za udział wywiadzie. Mam nadzieję, że nie był to stracony dla Ciebie czas. Trzymaj się ciepło, do usłyszenia!

@ Pretol: Dziękuje jeszcze raz za możliwość wzięcia udziału w wywiadzie. Do usłyszenia na serwerach oraz Teamspeaku.

 

Mam nadzieję, że wywiad z naszym "pośrubowanym" Moderatorem @ Pretol przypadł wam do gustu i czytaliście go z wielką przyjemnością aż do samego końca!

Uważam, że przyjmie się on dobrze, dzięki czemu zostawicie coś po sobie w postaci "serduszka" oraz miłego komentarza!

Za wszelkie błędy lub niedociągnięcia przepraszamy!

 

 

Pozdrawiam wszystkich czytelników,

NiuQ.

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
  • Super 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

najs wywiad, o wiele lepsze od moich :) 

  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Kto by pomyślał, że zwykły brukarz może napisać tak dobry wywiad. Jestem pełen podziwu, gdyż myślałem że jedyne co potrafi to kłaść kostkę, a tu taka miła niespodzianka :o szok [ZOBACZ JAK] *VIDEO* 

A tak zupełnie poważnie, to dobry wywiad. Zresztą jak każdy w Twoim wykonaniu ;> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

To dlatego Printol to prętol <3

  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Bardzo fajny wywiad, miły w czytaniu, pozdrawiam cieplutko

  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Dziękuje za miłe słowa @ Pretol :)

Świetny wywiad 

  • Super 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

mocny wywiad

 

  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Lovki Lovki <3 @ Pretol

 

  • Lubię to 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Sztos wywiadzior ;d

  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Zajebisty wywiadzik KC @ Pretol

  • Super 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

No i taki wywiad to ja rozumiem. Długie sensowne odpowiedzi, pytania nie za krótkie wszystko pięknie ładnie. Koxik @ NiuQ <3
PS. KC @ Pretol

  • Lubię to 2
  • Super 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Kozak wywiad

  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Dobry wywiadzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...