Skocz do zawartości
LaCuty

Uzupełnienie Kadry - Mirage#2

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel

Witajcie,

Dzisiaj z kilku powodów postanowiłem jednak rozdzielić administrację między dwa serwery.

Dlatego pojawił się ten temat, który będzie jakąś formą szybkiej rekrutacji.

Poszukuję Opiekuna na serwer, który zajmie się jego rozkręceniem.

Poszukuję również kilku adminów.

Jako zachętę, pierwszych 5 adminów, których przyjmę mają darmowy październik.

Jeżeli serwer uda się rozkręcić, tych 5 adminów otrzyma kolejny darmowy miesiąc, jakim będzie listopad.

WZÓR PODANIA OPIEKUN:

Cytat

Podanie o: Opiekuna

Imię:

Nick w grze:

SteamID:

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?:

Doświadczenie:

Pomysły zachęcenie graczy do wchodzenia na serwer:

Jak często będziesz grał?:

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?:

Coś od siebie:

WZÓR PODANIA ADMIN:

Cytat

Podanie o: Admina

Imię:

Nick w grze:

SteamID:

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?

Jak często będziesz grał?:

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?:

Coś od siebie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Marek

Nick w grze: paprykarz CS4F

SteamID: STEAM_1:1:436424969

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?: giga doświadczony admin

Doświadczenie: całkiem długi staż na adminie 

Pomysły zachęcenie graczy do wchodzenia na serwer: robienie ciekawych konkursów. 

Jak często będziesz grał?: Regularnie po 2h dziennie nawet

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?: Polecać znajomym

Coś od siebie: Myślę, że każdy bardzo dobrze zna moją postać. 

By LaCuty,

jakie to są ciekawe konkursy?

By Werka,

Odrzucone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Jakub

Nick w grze: takko

SteamID: jestem na telefonie, powwiniscie znaleźć.

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?: Byłem kiedys w 2018 opiekunem na malutkiej serwerowni ktora upadła. Adminem obecnie jestem 10 miesiecy na AWP.

Doświadczenie: Posiadam jako admin z około 500godzin, głownie na awp. 

Pomysły zachęcenie graczy do wchodzenia na serwer: Przede wszytskim były by to konkursy, np za top5 Premium od miesiąca do 3 dni, zależy

Jak często będziesz grał?: Ostatnio mam dużo czasu, więc mogę grać codziennie, tak po 3 godziny.

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?: Robiłbym reklamy, zaprosilbym wszytskistkich znajomych i nie tylko. robilbym konkursy , wyzej wspomniane. 

Coś od siebie: Na początku opowiem o sobie. Jestem Kuba, mam 15 lat. osobiscie mieszkam w Warszawie. Jestem w 1 technikum na kiernuku Technik informatyk

By LaCuty,

Odrzucone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Krystian

Nick w grze: Silent

SteamID:STEAM_1:1:532511710

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?:tak mam aktualnie [email protected]

Doświadczenie: Jako opiekun doświadczenia nie mam, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Pomysły zachęcenie graczy do wchodzenia na serwer: Były by to różnego rodzaju konkursy między innymi: na najlepszą rymowankę związaną z serwerem, może jakiś turniej na, również fajnie by było zorganizować jakieś karaoke. Również zachęcał bym znajomych do odwiedzania serwera. Starał bym się zachęcić graczy z om#1, żeby może zaczęli próbować swoich sił na om#2.

Jak często będziesz grał?: Będę starał się jak najwięcej. W tygodniu raczej będę miej się pojawiał ale za to w dni wolne będę starał się jak najczęściej.

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?: Poprzez zachęcanie moich znajomych do gry na owym serwerze i poprzez robienie ciekawych konkursów, które pomogły by rozkręcić serwer.

Coś od siebie: Cześć, mam 15 lat, pochodzę z województwa mazowieckiego uczęszczam do liceum ogólnokształcącego. W wolnym czasie lubię wyjść gdzieś ze znajomymi, ale również bardzo lubię w coś pograć na komputerze. Aktualnie gram głównie w cs i lola. Interesuje się piłką nożną którą trenowałem przez 6 lat, a ostatnio zacząłem się interesować sztukami walki głównie boksem i mma. Bardzo lubię jeździć na rowerze.

By LaCuty,

Odrzucone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie o: Admina

Imię: Błażej

Nick w grze: bara;3

SteamID: STEAM_1:0:136999096

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?:  adminem na mirku przez 4 mies

Jak często będziesz grał?: po parę godzin dziennie

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?: będę zachęcać znajomych i dawać dobrą rozrywkę na serwerze :D 

Coś od siebie: Siema jestem Błażej , mieszkam na pomorzu , dosyć często spędzam czas poświęcony grom i no trochę ludzi mnie tu zna to co się będę rozpisywać :P 

By LaCuty,

Podanie przyjęte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Szymon

Nick w grze: ✪︎Bossman

SteamID:STEAM_1:0:146065037

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?: byłem adminem na Only Mirku i Retake Pistol, a aktualnie jestem Adminem na serwerze Only Awp

Jak często będziesz grał?:Jak tylko będę miał czas żeby sobie popykać w giereczki

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?: Zachęcać Innych graczy jak i znajomych do gry na serwerze

Coś od siebie:Mam na imię Szymon.Jestem w 2 klasie Technikum.Interesuję się sportem jak i Grami. W wolnym czasie od nauki i szkoły lubię sobie pograć na kompie i rozmawiać z ludźmi.

By LaCuty,

Przyjęte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick w grzeɹ ɹ ʎ ʞ

SteamIDSTEAM_1:0:91587508

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?: owszem

Doświadczenie: miałem kiedyś opiekuna na innej sieci i dobrze sie sprawowalem

Pomysły zachęcenie graczy do wchodzenia na serwer: Zapraszanie znajomych na serwer robienie konkursow itd

Jak często będziesz grał?: codziennie po 2h/3h

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?: robic konkursy i zapraszac znajomych na serwie

Coś od siebie:Czesc jestem Szymon mam 14 lat jestem z Województwa łódzkiego oraz lubie grac na komputerze oraz grac w pilke nozna 

By LaCuty,

Odrzucone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Hubert

Nick w grze: balto147258

SteamID: STEAM_1:0:108133487

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?: Tak byłem adminem

Jak często będziesz grał?: 1h/2h

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?: Zapraszać znajomych na serwer

Coś od siebie: Mam na imię Hubert lubię grać na tego typu serwerach only mirage. Moje zainteresowania to gry oraz piłka.

By LaCuty,

Odrzucone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick w grze: andzejyt

SteamID: STEAM_1:0:140038654

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?: Opiekun MA

Jak często będziesz grał?: Po kilka godzinek zazwyczaj.

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?: Walne reklamę na różne dc za pozwoleniem lub do znajomych.

Coś od siebie: Mam na imię Jakub pochodzę z Warmi i Mazur. W wolnym czasie pogrywam w coś na Kompie lub latam z znajomymi pić.

By LaCuty,

Przyjęte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Paweł

Nick w grze: Pawełek 

SteamID[U:1:966317681]

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?: Byłem opiekunem na małej, dopiero rozwijającej się sieci, ale z czasem ona upadła. Adminem na serwerach byłem wiele razy i to doświadczenie jakie zdobyłem w tym czasie "adminowania" wielu rzeczy mnie nauczyło.

Doświadczenie: Jak pisałem  wyżej.

Pomysły zachęcenie graczy do wchodzenia na serwer: Organizacja konkursów np: kto w jednym "meczu" ma najwięcej killi otrzymuje 2 dni premium, albo kto zdaniem graczy zrobił najlepsza akcje w meczu. Konkursy moim zdaniem bardzo przyciągają graczy bo oczywiście jest coś za darmo. Na sam początek komenda, poprzez którą będzie można odebrać np: 2 dni premium za darmo. 

Jak często będziesz grał?: Nie będę tutaj ściemniał że mega długo codziennie po 8h, ale myślę że 2-4 godzinki dziennie będę w stanie poświęcić na grę. Oczywiście weekendy dłużej.

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?: Na sam początek wrzucę reklamę na mój serwer discord gdzie jest 300 osób. Mam możliwość także zareklamowania go na serwerze gdzie jest 900 osób, ale moim głównym celem będzie porządek na serwerze, aby poprzez miłą atmosferę gracze polecali serwer. 

Coś od siebie: Liczę na szanse. Jeśli jej nie dostanę to mowi sie trudno i lecimy dalej. Fajny pomysł żeby komuś z "graczy" dać szanse. Pozdrawiam cieplutko.

By LaCuty,

Odrzucone, vac

Edited

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Paweł

Nick w grze:/_JbeadO-\

SteamID:1:1:549381749

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?: Nie ale umiem przyłożyć się do pracy 

Jak często będziesz grał?:1h-2h

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?:będę zapraszać moich znajomych 

Coś od siebie:jestem Paweł mam 15 lat uwielbiam grać na serwerach typu only mirage i spędzać czas z ludźmi i pomagać innym

By LaCuty,

Odrzuone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick w grzeɹ ɹ ʎ ʞ

SteamIDSTEAM_1:0:91587508

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?:  tak nawet jestem na surf+rpg

Jak często będziesz grał?: 1-3h dziennie

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?:  Będę zachęcał ludzi na wejscie na serwer om #2 oraz postaram sie reklamowac na innych discorda za zgodą innych osób

Coś od siebie: Cześć jestem Szymon mam 14 lat jestem z województwa łódzkiego lubie grać w csgo oraz inne gry komputerowe szanuje innych ludzi oraz jestem summieny także kulturalny

By LaCuty,

Przyjęte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Sebastian

Nick w grze: Bagno 

SteamID:  STEAM_0:1:240543160

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?: Admina mam aktualnie 

Doświadczenie: Jako opiekun zerowe ale dość spore jako admin ponieważ miałem i mam admina przez długi czas

Pomysły zachęcenie graczy do wchodzenia na serwer: Coś tam się zrobi jakieś dodatkowe nagrody typu skiny za top i toptime zobaczy się 

Jak często będziesz grał?: 1/2 H dziennie weekend moze 3/4 

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?: Grając zapraszając graczy z innych serwerów (oczywiście z 4fragsa)

Coś od siebie: Mam na imię Sebastian, 15 lat mieszkam w woj.Lubelskim. Gram sobie w lola i csa everyday i co tu więcej pisać chcę pomóc w rozwoju serwera  

By LaCuty,

Odrzucone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick w grze: takko

SteamID: jestem na telefonie, powwiniscie znaleźć.

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?: Byłem kiedys w 2018 opiekunem na malutkiej serwerowni ktora upadła. Adminem obecnie jestem 10 miesiecy na AWP.

Doświadczenie: Posiadam jako admin z około 500godzin, głownie na awp. 

Jak często będziesz grał?: Ostatnio mam dużo czasu, więc mogę grać codziennie, tak po 3 godziny.

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?: Robiłbym reklamy, zaprosilbym wszytskistkich znajomych i nie tylko. robilbym konkursy , wyzej wspomniane. 

Coś od siebie: Na początku opowiem o sobie. Jestem Kuba, mam 15 lat. osobiscie mieszkam w Warszawie. Jestem w 1 technikum na kiernuku Technik informatyk

By LaCuty,

Odrzucone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Mikołaj

Nick w grze: Mikson

SteamID: STEAM_1:1:239383695

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?: admin mirage od 2 miesięcy

Doświadczenie: Jako opiekun jeszcze brak, ale szybko się uczę

Pomysły zachęcenie graczy do wchodzenia na serwer: zapraszanie ludzi z om#1

Jak często będziesz grał?: kazdy weekend i prawie codziennie w dni szkolne

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?: główną zaletą ma być stale utrzymywany porządek, więc będę namawiać aktywnych graczy do składania podań. Ponadto ewentualne błędy będę zgłaszać jak najszybciej aby serwer był jak najbardziej przyjazny dla użytkowników

Coś od siebie: Uwielbiam grać w csa od młodego, posiadam duży staż. Moim marzeniem szczególnie, gdy byłem małym dzieckiem było zostanie profesjonalnym graczem CSGO.

By LaCuty,

Przyjęte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Błażej

Nick w grzeekanzzz *(♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥)* CS4F    w grze pokazuje key drop.com itd 

SteamID:https://steamcommunity.com/profiles/76561199086562341/

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?:  tak 

Doświadczenie: z związane z adminem to tak 50/50 tylko komendy muszę poduczyć 

Pomysły zachęcenie graczy do wchodzenia na serwer: powiem że jest bardzo fajny polecam go jestem opiekunem bendo go pouczał :) i każdego innego kto bendzie chciał

Jak często będziesz grał?: tyle ile bende mógł czyli max 2 - 3 godz dziennie

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?: to sie wpadnie na pomysł podczas gry

Coś od siebie: nic 

By LaCuty,

Odrzucone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Błażej

Nick w grze: ekanzz

SteamIDhttps://steamcommunity.com/profiles/76561199086562341/

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?: tak

Jak często będziesz grał?: 2-3 godz dziennie

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?: konkursy zabawy itp

Coś od siebie: jestem nauczony komend podstawowych nauczyciel synx

By TerroR,

Brak odczekania 10 dni od odrzuconego podania/odrzucone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: jasiek

Nick w grze: jaaasix

SteamIDhttps://steamcommunity.com/id/[email protected]/

Byłeś gdziekolwiek adminem/opiekunem?:  Nie

Jak często będziesz grał?: Bardzo dużo

W jaki sposób chcesz rozkręcić serwer?: Chcial bym dodac nowe muzyczki pograc z administracją miec wiekzy kontakt moglbym cos jeszcze dodac

Coś od siebie: siema jestem jasiek. Interesuje mnie muzyka. interesuję sie tez informatyką. gram w rozne gry np. CS:GO Minecraft  GTA V i inne rozne gry. Umiem dobze grac na gitarze chodzę juz rok do szkoly muzycznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi