Skocz do zawartości
BadBoy

Rekrutacja Opiekun Serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jak możecie zauważyć niektóre serwery nie posiadają Opiekuna i przychodzę do was z pewną propozycją. Chciałbym zrobić tzw szybką rekrutację na Opiekunów niżej wymienionych serwerów aby ktoś chciał się nimi zająć oraz miały one swoją jak to można nazwać prawą rękę. Wymagania zostaną nieco zmniejszone, więc może akurat tobie uda się dostać na posadę Opiekuna Serwera.

Lista Serwerów na które możecie składać podania:

• Retake 
  • Retake ONLY PISTOL
  • 5vs5
  • Prop Hunt
  • AWP+NOSCOPE+BHOP

Wymagania:

• Wiek min.15 lat,
  • Minimum 15 sensownych postów,
  • Dobra znajomość komend Sourcemod,
  • Dobra znajomość Zasad gry oraz regulaminu Forum,
  • 25 godzin przegranych na serwerze,
  • Posiadanie admina na serwerze na, którym składamy podanie, "Free admin również wchodzi w grę lecz warunkiem jest posiadanie go przez okres minimum 2 tygodni",
  • Sprawny mikrofon,
  • Kultura,
  • Nienaganna Opinia wśród adminów jak i społeczności serwera,
  • Branie udziału w życiu forum,
  • Chęć pomocy innym graczom,
  • Brak warnów na koncie,
  • Brak konfliktów,

Wzór:

Nick:
    Serwer na którym chcesz posiadać Opiekuna:
    Jakie posiadasz doświadczenie:
    Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10) KLIK
    Link do GT z przegranymi godzinami:
    Byłeś karany?:
    Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem Serwera?:
    Coś o sobie:

Podania będą rozpatrywane do maksymalnie 24h. Przyjmować/Odrzucić podanie może tylko i wyłącznie Opiekun Administracji oraz [email protected]+
    Podania składamy tylko i wyłącznie w tym temacie stosując się do powyższego wzoru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Silent
 SteamID:  STEAM_1:1:532511710
 Serwer na którym chcesz posiadać Opiekuna: 

• AWP+NOSCOPE+BHOP

Jakie posiadasz doświadczenie: Jako opiekun doświadczenia nie mam, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.
 Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10) KLIK: 6
 Link do GT z przegranymi godzinami:
https://www.gametracker.com/player/SiLenT/137.74.1.24:29415/
 Byłeś karany?:Nie
 Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem Serwera?: Chciałbym trochę  rozkręcić ten serwer, ponieważ swego czasu nie gra tam zbyt wiele osób.
 Coś o sobie:
Cześć, mam 15 lat, pochodzę z województwa mazowieckiego uczęszczam do liceum ogólnokształcącego. W wolnym czasie lubię wyjść gdzieś ze znajomymi, ale również bardzo lubię w coś pograć na komputerze. Aktualnie gram głównie w cs i lola. Interesuje się piłką nożną którą trenowałem przez 6 lat, a ostatnio zacząłem się interesować sztukami walki głównie boksem i mma. Bardzo lubię jeździć na rowerze.

By BadBoy,

Podanie Przyjęte! Zgłoś się do MOD+ w celu dodania rangi na forum, edytowania konta w bansach oraz dodania usługi na serwerze!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Pan SpriNtU CS4F (w grze)
 SteamID: STEAM_1:0:434901552
 Serwer na którym chcesz posiadać Opiekuna: 5vs5
 Jakie posiadasz doświadczenie: Doświadczenie w byciu [email protected], a co się za tym wiąże [email protected] oraz zwykły admin.
 Na ile oceniasz znajomość sourcemod? (1/10) KLIK: 8
 Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/Pan SpriNtU CS4F/193.70.125.96:28015/ (PS: Spokojnie, godzinki nadrobię)
 Byłeś karany?: Nie
 Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem Serwera?: Serwer nie posiada opiekuna, a ja chciałbym zająć się serwerem oraz zgłaszać błędy do właścicieli, aby serwer działał tak jak należy. Myślę, że odnajdę się w tej roli mimo mojego wieku, ponieważ jestem bardzo ogarnięty i wiem "co z czym się je". 
 Coś o sobie: Siemka, mam na imię Mateusz i 6 grudnia skończę 13 lat. Lubię grać w piłkę nożną oraz koszykówkę, chociaż ze względu na warunki pogodowe nie mogę tak często jakbym chciał. Mój ulubiony przedmiot to wf, ale również biologia czy matematyka. Mam nadzieję na przyjęcie podania.

@ Junior Admin @ Opiekun Administracji

By BadBoy,

Podanie Odrzucone! Nadrób aktywność i wtedy napisz podanie i pokaż, że ci zależy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi