Skocz do zawartości
OTWARTA REKRUTACJA NA STANOWISKO Redaktor Fanpage oraz Grafik ×
Darmowe PREMIUM za przegrane godziny! ×
Wiosenna Darmowa Rekrutacja na Admina CS:GO ×
Air

[MA] [Propozycja] Multi Areny "umierają"

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick z gry: Air

Czego dotyczy?: "Umieranie Serwera"

Materiał:

Cześć

Ostatnio zauważyłem, że na siedzi widnieje informacja, że serwer Multi Areny "umierają" lub już "umarły"... Oczywiście to brednie. Serwer miał pewien okres gdzie nikt nie grał, lecz to już minęło i często są już gracze, a jak niema to wystarczy poczekać chwile (+\- 1-2min) i już dołączają. Serwer ma potencjał, lecz opiekunowie robią chujową robotę. 

1. Opiekunowi

@ ryuutwoja aktywność na serwerze jest tragiczna, jakbyś był normalnym adminem i jakby nie było ,,Ryuu jest już starym opiekunem, wiele pomógł serwerowi, nie można go zdegradować" to byś dawno miał dużo ostrzeżeń od wyższych rang lub w ogóle degrada. @ LU3XI jesteś tylko 10dni, więc nie mogłeś jakoś bardzo poprawić tego serwera, ale no kurwa bez przesady. Jedyną zmianą którą zauważyłem to twoje kredyty na serwerze. Masz próbować polepszać serwer, a nie swoje doznania z gry dodając sobie od groma kredytów... (Według mnie to nadużycie ale ok) Nie odbierajcie tego jako jakaś skarga czy coś, tylko jako prawdę co robicie.

Lu3xi Kredyty:                                                              GT Ryuu:

jd6gbBn.pngDUJTpm6.png

2. Admini

Już od nie jednej osoby słyszę to zdanie: ,,Nie ma sensu tutaj grać, ponieważ dużo cheaterów, mało adminów". Niestety ale to prawda. Na dzień dzisiejszy jest 1 admin ( @ Conzy Multi Arena) Multi Aren, gdyż @ Beast0712 Deathrunzrezygnował bo przecież serwer już "umarł", głupia wymówka. 

Propozycja: Darmowa Składka dla Adminów MA! Za mało jest adminów. Po rozkręceniu serwera będzie można przywrócić składkę, ale chwilowo trzeba zrobić taki ruch, żeby zachęcić do składania podań.

3. Wydarzenia 

Można by zrobić jakieś fajne kreatywne wydarzenie. Na przykład: Turniej 1vs1 lub 60 kili na mecz = free vip 7dni 

Użytkownicy lubią takie wydarzenia, na pewno przykuje to kogoś uwagę. 

4. Podbicie serwera

Zrobić okres 30dni na którym Global Admini mają wydarzenie, że 24h na serwerze = 25h składki. Na pewno po takich 30dniach będzie więcej graczy, każda osoba chętnie wejdzie na serwer z 7osobami, niż na serwer z 3 osobami, a przy okazji global admini dorobią sobie do składki xd

5. Naprawienie błędu na serwerze! 

[email protected] nie działa od dobry 4 miesięcy, było tu już zgłaszane, lecz dalej nic z tym nie zrobiliście...

Mam nadzieje, że opiekunowie zaczną w końcu zajmować się serwerem, a serwer znowu jak dawniej będzie ciągle pełen!

Jak coś jeszcze wymyślę to zrobię edit i dodam ;D

Pozdrawiam :)

ss z postu - https://imgur.com/a/cNTLORb

Odpowiedzi:

@ Walduś1. Jest dwóch opiekunów, chwilowo starczy. 2. Dla beki dopisałem ,,air na opiekuna XD", może jak się kiedyś zwolni miejsce ;D  3. Pomysł na darmową składkę powstał dlatego, że kiedyś na MA już była darmowa składka. 

@ LU3XIPisałem powyżej, żebyś nie odbierał tego jako skargę, a ty dalej swoje. 1. Mogłem iść, nie poszedłem, to że chciałbym być kiedyś opiekunem nie oznacza, że uważam się za odpowiednią osobę na to stanowisko, dlatego nie napisałem podania jak @ Andrew  zrezygnował. 2. Dlatego mówię, żeby nie na stałe była za darmo, tylko na jakiś czas. 3. [email protected] jest już od dawna zgłaszane, myślę, że nawet @  lutownica może to potwierdzić ;D  4. Cieszę się, że propozycje szykujesz, mam nadzieje, że będą trafne i pomogą one serwerowi! 5. Mogę ci tylko pogratulować, że kilka osób założyło dzięki tobie konto na forum. 6. Moje GT do arenek to chyba nie twoja sprawa xd Nie jestem tam adminem, ani opiekunem, lecz gram czasami, gdyż to fajnie zrobiony serwer :) 7. Powiedziałem, że Ryuu jak najwyżej daje propozycje na pv, bo na forum tego nie widać. 8. Tłumacze ci jeszcze raz, ja najbardziej zauważyłem brak działania [email protected], nie przyglądałem się innym komendą, nie jedna osoba narzeka, że nie działa [email protected] Nie ma co się obrażać lu3xi czy coś, nie traktuj tego jako skargę. 

@ maz1kjeDlatego pisze te propozycję, bo nie chce żeby serwer upadł ;/

@ Surax 1. Wziąłem ten pomysł, ponieważ kiedyś nie było składki na MA.  2. Te ,,Air na opiekuna'' to dla beki, nie bij plz xd  3. Masz rację, nie jestem najbardziej aktywnym tam adminem, lecz ostatnio staram się tam częściej pojawiać. 4. Jaki masz problem do mojego nicku na steam? To chyba moja sprawa jaką czcionką jest to napisane ;D   edit pt 4. aaa, okej. Gram czasem na tym, a czasem na tym. Zrobię dzisiaj zmianę na normalne air, żeby łatwo było zobaczyć moje gt ;D

@ BUBSONok ok.

• Lubię to 3
  • Super 1
  • WOW 1
  • Sztos 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

jak na opiekuna chcesz iść to napisz podanie a nie. Co prawda to prawda @ ryuuma wyjebane w ten serwer.

Co do tej składki to jestem na nie, Dlaczego? już mówie

- mogę sobie siedzieć na Vanishu ile chce

• Lubię to 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

haha 

Po pierwsze nie wiem czy wiesz ale obecnie mam kilka propozycji na weekndzie je podam bo jak widać komuś jest żal jak mówiłeś sam że chcesz iśc na opiekuna 

po drugie jeżeli zrobimy składke dla adminów za darmo to ludzie beda leciec tylko na range tak jak ty i skladac podania ze wzgledu na darmowa skladke 

po trzecie [email protected] jak wiesz lub tez nie byla zglaszana do geforca czy do adminstracji wyzszej ale jezeli sie nie interesujesz to nie wiesz

po czwarte co do kredytów chciałem porobić kilka konkursów dla graczy może to by ich jakoś zachecilo chociaz troche do gry 

po piate nie wiem czy wiesz ale gdy jest wiecej niz 5 8 10 os wysylam linki do podan do premium za godizny na serwerze nie jedna osoba dzieki mnie zarejstrowała sie na forum nie jednej osobie pomoglem na tym serwerze wiec nie wiem do czego sie przypierdalasz

pozatym byla propozycja turnieja niestety nie zrealizowana ale jak widac air tutaj nie jest wtajemniczony w zycie forum jak i serwera bo po jego gt tez mozna troche wywnioskowac takze no pozdrawiam

tak samo mowisz na serwerze ze ryuu bezposrednio sklada propozycje/bledy serwera na pv bo nie wiem jaki jest sens aby opiekun pisal to na forum jak widac dla ciebie jest okej 

co do [email protected] naprawienie bledu pisalem juz do wlasciciela ale to nie jest jeden blad bo jest wiecej komend ktore nie dzialaja polecam wejsc na serwer i sprawdzic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Imo bezsens to wszystko, są opiekunowie to niech myślą nad rozkręceniem serwerka 

Darmowa składka = miliard osób lecących tylko na vipka oraz kolorek

No niestety jak im się nie uda to albo wszystko od nowa będzie trzeba zrobić albo skończy jak jb albo inne elo

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Generalnie to 
Ten pkt 4 to wydaje mi się, że napisałeś go temu, że nie stać cię na składke lub nie chce ci się robić reklam.

I może być tak jak pisał Walduś, ktoś se wejdzie i se na vanishu siedzi i ma wyjebane i składke za free

To z [email protected] było zgłaszane już dawno z tego co pamiętam, więc nie wiesz co tam się dzieje a "Air na opiekuna" (nawet jeżeli to było dla żartu to nie wiem co w tym śmiesznego ani nic podobnego)

Piszesz, że nie ma adminów, to też zacznij tam grać będąc na [email protected] a nie, że narzekasz na tamtych adminów bo z tego co widzę po twoim gt to grasz tylko na om#2 (ale może isę myle bo jak ktoś se ustawia jakiś nick "ᴀɪʀ" 
Z tym nickiem to chodzi mi o to, że ja nie wiem na jakie gt mam patrzeć bo jest i Air i jakieś ᴀɪʀ

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Jebac hejterów rya, jakis lajkonik sie czepia starego wyjadacza, ktory ten serwer ciagnal caly czas. A tak wogole niezla 60 z Ciebie nie pozdrawiam

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora  lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Błąd związany z [email protected] został naprawiony 

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4FRAGS.PL

• WOW 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...