Skocz do zawartości
OTWARTA REKRUTACJA NA STANOWISKO Redaktor Fanpage ×
Darmowe PREMIUM za przegrane godziny! ×
Malolat

[Współpraca] Serwer Discord

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Aktualny mod: Discord

✘ Ilość slotów: 

Link do GT: - 

Lokalizacja serwera: Europa

Hosting: - 

Kontakt do Właściciela: https://steamcommunity.com/id/perfectseba oraz na discordzie Malolat#7452

Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin forum? (KLIK): tak

Akceptujesz wymagania? (KLIK): tak

✘ Coś od siebie: Mam 21 lat. Byłem na wielu sieciach cs'a. Na każdej miałem własny serwer Discord pod sieć, czyli od 2017 do dziś. Nastał czas na rozwijanie siebie i discorda. Na zmiany wizerunku dotyczące mnie jak i serwera discord. Na poprzedniej sieci zostałem wyśmiewany, oczerniany i nikt z administracji nie chciał wejść, sprawdzić co dzieje na takowym serwerze.., przez co szukam nowej sieci której będę mógł pomagać z zapraszaniem osób na sieć poprzez serwer Discord i mam nadzieję równej współpracy z obu stron z dużo lepszym kontaktem niż miałem mieć (nie)przyjemność na innych sieciach. Serwer ten gotowy jest do udostępniania pod konkursy forum itd.

Jeśli tylko Szanowna Administracja, jak i użytkownicy sieci chcieliby widzieć nasz serwer u siebie i z niego korzystać, my bylibyśmy usatysfakcjonowani. Pozdrawiam.

• Lubię to 1
  • Sztos 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AS
Napisano

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora  lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Dziękujemy za propozycje, nie wątpię w twoje doświadczenie z serwerem DC, w chwili obecnej jednak właściciele nie są

zainteresowani stworzeniem serwera DC naszej sieci. Nasz obecny TS3 w pełni wystarcza. 

Jeżeli jednak coś się zmieni i będziemy potrzebować pomocy, być może się odezwiemy ;)

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4FRAGS.PL

• Sztos 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...