Skocz do zawartości
DoWaXon

Pomysł na założenie nowego serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Aktualny mod:Base Builder

Ilość slotów:20

Link do GT:---

Lokalizacja serwera:Polska

Hosting: 1Shot 1Kill

Kontakt do H@: wwww.steamcommunity.com/id/dowaxon

Zapoznałem się i akceptuję "Regulamin Forum":Tak

Akceptujesz wymagania [Tak/Nie] Tak

Coś od siebie: Mam pomysł na stworzenie serwera Base Builder ponieważ tryb ten jest popularny wśród graczy oraz po wprowadzeniu moich pomysłów w życie ten serwer nie dość że będzie zarabiał sam na siebie to w przyszłości może nawet przynosić zyski. Osobie lub osobom która/które założą ten serwer zobowiązuję się pomóc jak tylko będę umiał tj. Szukaniu map, roundsoundów, skryptów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Zombie escape a bb to 2 różne mody. Czyli.. Szukasz kogoś kto przerobi całego bb dostepnego na necie, zdebugguje go itd.

 

Zgadzam się, lecz ja do serwera ręki nie przyłożę, mam zamiar skupić się na obecnych serwerach a nie otwierać coraz więcej dennych serwerów. Roboty już teraz mam na prawde sporo.

  • Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Miałem niedawno serwer BB i według mnie Zombie Escape byłby lepszym pomysłem gdyż ten tryb jest o wiele popularniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Oby dwa serwery na plus tylko powoli nie da sie wszystkiego na raz robić. Z biegiem czasu pewnie cos takiego powstanie lecz daj nam czas. Teraz nox konfiguruje można powiedzieć unikalnego CodMod wydaje mi sie ze pierwszy taki w Polsce. Plus w najbliższym czasie powstanie CodMod po czym skupimy sie na dopracowaniu wszystkich serwerów, oraz wiele zmian na nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Pisze CodModa od 0 więc wszystkie błędy bedą wyeliminowane, za niedługo powstanie też dr+klasy lecz zastanawiam sie nad napisaniem nowego silnika.

  • Lubię to 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...