Jump to content


AbyssEyes

Dead By Deadlight

Recommended Posts

Chciałbym Wam Przestawić Bardzo Fajny Tytuł:

                        Dead By Deadlight

image.png.f11cb0bbf3afab747dceae9db60b8e1f.png

 

Jest to gra w której wcielasz się w "Uciekiniera" lub "Potwora". W wypadku  "Uciekinera" musisz unikać "Potwora" , pomagać swoim oraz naprawiać silniki podstawowa ich ilość to 5. W wypadku "Potwora" musisz zabić "Uciekinierów" wieszając ich na hak każdy "Uciekiner" może zostać powieszony na  hak  3 razy jednak za 3 nie idzie już mu pomóc. Jako iż nie umiem opisywać gier zapraszam do sklepu steam gdzie również znajdują się recenzje.

http://store.steampowered.com/app/381210/Dead_by_Daylight/?l=polish

 

Jeśli ktoś chętny do pogrania zaproście do znajomych:

http://steamcommunity.com/id/AbyssEyes/     

 

 

@FouNN A znasz jakieś ciekawe tytuły Multiplayer w których się nic nie powtarza ?

@FouNN Są to gry typu open-world ale i tak występuje w nich monotonność ponieważ w takich grach występują najlepsze ścieżki i gra też się zapętla. Bardziej chodziło mi o fun a tak gra dostarczyłam mi go bardzo dużo brew pozorom spędzając czas wraz z znajomymi w tej grze bardzo dobrze się bawiłem. Jednak jest to tylko moja opinia i nikogo nie zmuszam do grania w ową gierkę ponieważ gry tego typu też trzeba lubić. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka średnia ta gra. Strasznie powtarzalna. Może przez 5/10 godzin idzie się dobrze przy niej bawić ale na dłuższą metę to jest średnia.

 

@AbyssEyes jest dużo takich gier. Warframe- masz MULTUM postaci które możesz budować na różne sposoby. Hurtworld- możesz zbudować zamek którego będzie trzeba bronić cały czas albo mały domek którego nikt nie tknie. Możesz raidować przez cały czas albo zbierać surowce i dopiero po czasie zraidować. Prawda- wszystko jest podobne ale nie tak jak uciekanie przed facetem z piła mechaniczną i odpalaniem generatorów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...