Skocz do zawartości
OTWARTA REKRUTACJA NA STANOWISKO Redaktor Fanpage ×
Darmowe PREMIUM za przegrane godziny! ×
LaCuty

Regulamin Sklepu Usług

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel
Napisano

 

I. Ogólne

 

§1.1 Korzystając ze sklepu akceptujesz poniższy regulamin.

§1.2 Sklep jest własnością sieci serwerów CS-4Frags.pl prowadzony przez firmę 

§1.3 Składając zamówienie na stronie sklep.cs-4frags.pl, Klient potwierdza, że dokładnie zapoznał się z treścią Regulaminu i akceptuje wszystkie jego warunki oraz zobowiązuje się do ich przestrzegania. Przedmiotem transakcji są produkty prezentowane na stronie w chwili składania zamówienia. Wszystkie ceny prezentowane na stronie internetowej podawane są w polskich złotych (PLN). Cena podana w formularzu zamówienia jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia. Cena produktu, który w chwili zamówienia jest niedostępny, może ulec zmianie

§1.4 Sklep jest czynny 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, wszystkie zamówienia są realizowane automatycznie. (Nie dotyczy prac konserwacyjnych itd.)

§1.5 Do kupna usługi "admin" uprawnione są tylko osoby których podanie zostało wcześniej przyjęte na forum sieci serwerów cs-4frags.pl, w przeciwnym wypadku usługa zostanie anulowana bez zwrotu pieniędzy.

§1.6 Administracja nie ponosi odpowiedzialności za błędy w użytkowaniu sklepu przez klienta.

§1.7 Administrator ma prawo do zmian w ofercie sklepu oraz niniejszego regulaminu bez wcześniejszego ostrzeżenia.

§1.8 Użytkownik któremu usługa nie działa poprawnie, bądź w ogóle nie działa powinien zgłosić błąd administracji lub zgłosić reklamacje przed wygaśnięciem terminu usługi, dostarczając jednocześnie dowód zakupu.

§1.9 Prawo do podjęcia decyzji nieokreślonych w tym regulaminie podlega Administratorowi.

§1.10 W przypadku jakichkolwiek problemów związanych ze sklepem prosimy niezwłocznie kontaktować się z Administracją.

§1.11 Jeżeli w czasie 24 godzin od chwili zamówienia Produktu Użytkownik nie otrzyma kodu zwrotnego lub jego usługa nie zostanie prawidłowo nadana, należy zgłosić się do Administratora Sklepu.

 

II. Płatności

 

§2.1 Wszelkie płatności przyjmuje firma PayPro SA 60-327 Poznań, ul. Kanclerska 15 NIP 779-236-98-87, REGON 301345068

 

 

III. Zasady użytkowania

 

§3.1 Właściciel sklepu nie ponosi odpowiedzialności za błędy w użytkowaniu sklepu przez klienta.

§3.2 W przypadku zostania zbanowanym na serwerze, klientowi nie przysługuje zwrot kosztów zakupu.

§3.3 W przypadku awarii i niedostępności serwerów z przyczyn niezależnych od właściciela nie muszą przysługiwać dodatkowe dni

§3.4 Sklep jest w pełni autokrytyczny oraz samowystarczalny wszystko odbywa się natychmiastowo.

§3.5 Wszelkie próby oszustwa wiążą się z utratą usługi (bez zwrotu pieniędzy).

 

IV. Usługodawca

 

§4.1 Ma prawo zablokować usługę jeśli usługobiorca narusza regulamin.

§4.2 W przypadku bana na serwerze, klientowi nie przysługuje zwrot kosztów zakupu.

§4.3 Usługodawca zastrzega sobie prawo do zmiany ceny produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania oraz ich wycofania z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych w każdej chwili

 

 

V. Polityka Prywatności

 

§5.1 Informacje ogólne Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług sklep.cs-4frags.pl poprzez Serwis.

§5.2 W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

§5.3 Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

§5.4 Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

§5.5 Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

  • Super 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...