Skocz do zawartości


LaCuty

regulamin Regulamin Sklepu

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel

                                                                                             Regulamin sklepu z usługami 

#1 Ogólne

 

1. Korzystając ze sklepu akceptujesz poniższy regulamin.

2. Sklep jest własnością sieci serwerów CS-4Frags.pl prowadzony przez firmę 

3. Składając zamówienie na stronie sklep.cs-4frags.pl, Klient potwierdza, że dokładnie zapoznał się z treścią Regulaminu i akceptuje wszystkie jego warunki oraz zobowiązuje się do ich przestrzegania. Przedmiotem transakcji są produkty prezentowane na stronie w chwili składania zamówienia. Wszystkie ceny prezentowane na stronie internetowej podawane są w polskich złotych (PLN). Cena podana w formularzu zamówienia jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia. Cena produktu, który w chwili zamówienia jest niedostępny, może ulec zmianie

4. Sklep jest czynny 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, wszystkie zamówienia są realizowane automatycznie. (Nie dotyczy prac konserwacyjnych itd.)

5. Do kupna usługi "admin" uprawnione są tylko osoby których podanie zostało wcześniej przyjęte na forum sieci serwerów cs-4frags.pl, w przeciwnym wypadku usługa zostanie anulowana bez zwrotu pieniędzy.

6. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za błędy w użytkowaniu sklepu przez klienta.

7. Administrator ma prawo do zmian w ofercie sklepu oraz niniejszego regulaminu bez wcześniejszego ostrzeżenia.

8. Użytkownik któremu usługa nie działa poprawnie, bądź w ogóle nie działa powinien zgłosić błąd administracji przed wygaśnięciem terminu usługi, dostarczając jednocześnie dowód zakupu.

9. Prawo do podjęcia decyzji nieokreślonych w tym regulaminie podlega Administratorowi.

12. W przypadku jakichkolwiek problemów związanych ze sklepem prosimy niezwłocznie kontaktować się z Administracją.

13. Jeżeli w czasie 24 godzin od chwili zamówienia Produktu Użytkownik nie otrzyma kodu zwrotnego lub jego usługa nie zostanie prawidłowo nadana, należy zgłosić się do Administratora Sklepu.

 

#2 Płatności

1.  Wszelkie płatności przyjmuje firma PayPro SA 60-327 Poznań, ul. Kanclerska 15 NIP 779-236-98-87, REGON 301345068

 

 

#2 Zasady użytkowania

1. Właściciel sklepu nie ponosi odpowiedzialności za błędy w użytkowaniu sklepu przez klienta.

2. W przypadku zostania zbanowanym na serwerze, klientowi nie przysługuje zwrot kosztów zakupu.

3. W przypadku awari i niedostępności serwerów z przyczyn niezależnych od właściciela nie muszą przysługiwać dodatkowe dni

4. Sklep jest w pełni autokrytyczny oraz samowystarczalny wszystko odbywa się natychmiastowo.

5. Wszelkie próby oszustwa wiążą się z utratą usługi (bez zwrotu pieniędzy).

 

#4 Usługodawca

1. Ma prawo zablokować usługę jeśli usługobiorca narusza regulamin.

2. W przypadku bana na serwerze, klientowi nie przysługuje zwrot kosztów zakupu.

3. Usługodawca zastrzega sobie prawo do zmiany ceny produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania oraz ich wycofania z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych w każdej chwili

 

 

#4 Polityka Prywatności

1. Informacje ogólne Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług sklep.cs-4frags.pl poprzez Serwis.

2. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

3. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

4. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

5. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×