Skocz do zawartości
Ruseck Najlepszy

[Wywiad] Obu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Cześć dziś przeprowadziłem wywiad z UBT Obu. Myślę, że zainteresuje Was i zachęci do przeczytania kolejnych moich wywiadów, które będą w przyszłości. Jest to mój pierwszy wywiad, więc jak zauważycie jakieś błędy to śmiało piszcie. Będę bardzo wdzięczny. Teraz już bez zbędnego przedłużania przechodzimy do wywiadu.

 

Osoba pytająca - @Pimpuś

Osoba udzielająca wywiadu - @obu

 

Pimpuś: Witam Cię bardzo serdecznie! Na początku przedstaw się i opowiedz coś o sobie.

Obu: No cześć cześć, jestem Rafał znany pod pseudonimem obu. Aktualnie mieszkam na mazurach ale po zakończeniu szkoły mam w planach przenieść się gdzieś w centrum kraju.

Pimpuś: Masz jakieś hobby/ zainteresowania o jakich możesz nam trochę opowiedzieć?

Obu: Interesuję się motoryzacją. Już od małego chłopca lubiłem wszystko co porusza się po naszych polskich drogach. Ze względu na moje zainteresowania poszedłem do szkoły o właśnie takim profilu. Chętnie spędzam czas przed komputerem, jednak tylko w celach gamingowych. Poruszając temat o moim hobby to jestem osobą, która lubi jazdę samochodem, sprawia mi to dużą przyjemność. Najciekawsze jest to, że moja praca polega na jeździe samochodem, a co może być lepszego niż połączenie hobby i pracy?

Pimpuś: Co racja to racja. Opowiesz nam jak zaczęła się Twoja historia z siecią?

Obu: Dwóch z obecnych właścicieli poznałem jeszcze na innej sieci gdzie prowadzili swój serwer deathrun. Postanowili Oni założyć własną sieć serwerów. Na początku nie miałem ochoty do nich dołączyć lecz po wielu namowach z ich strony zgodziłem się. 

Pimpuś: Na jakich serwerach mozna Cie najczęściej spotkać i który z nich jest Twoim ulubionym?

Obu: Na początku głównie przesiadywałem na serwerze deathrun, ale ostatnimi czasy zacząłem spędzać więcej czasu na serwerze Only DD2 jak i MultiAreny. Do tego dochodzi serwer SURF+TIMER, który dopiero co powstał, a już przykuł moją uwagę. Kiedyś moim ulubionym serwerem był właśnie Deathrun#1, ale teraz nie mam pojęcia.

Pimpuś: Grasz w jakieś inne gry niż CS:GO?

Obu: Ostatnio byliśmy świadkami premiery gry fifa 18 na którą bardzo czekałem. Aktualnie staram się jak najwięcej czasu grać w CS:GO, ale główną grą na chwilę obecną jest fifa 18. Poza tym, jeżeli najdzie mnie ochota lubię czasami walnąć jedną czy dwie partyjki w herosy 3.

Pimpuś: Wolisz spędzać czas z przyjaciółmi w prawdziwym życiu czy traktujesz sieć jako swój drugi dom?

Obu: Nigdy nie traktowałem sieci jako drugi dom, bo dla mnie jest to trochę odskocznia od życia codziennego. Zawsze jeżeli mam taką możliwość wolę wyjść na powietrze ze znajomymi niż siedzieć w domu. Jednak  jak znajdę chwilę czasu to zasiadam przed komputer i pilnuję porządku na serwerach.

Pimpuś: Jakie było Twoje największe marzenie będąc małym dzieckiem?

Obu: Jednym z moich największych marzeń będąc małym chłopcem było zostanie snajperem. Pamiętam jak za czasów szkoły podstawowej z kolegami chodziliśmy do biblioteki aby pograć w różnego rodzaju strzelanki, lecz z wiekiem uświadamiałem sobie, że to marzenie jest trudne do spełnienia. Po uświadomieniu sobie, że to marzenie ma znikomy sens zacząłem marzyś o własnym samochodzie. Mama zawsze mi powtarzała, że marzenia trzeba spełniać, więc po ukończeniu 18-ego roku życia jako prezent od rodziców dostałem swój pierwszy samochód. Teraźniejszym moim marzeniem jest to aby po skończeniu szkoły przeprowadzić się do dużego miasta, mieć własne mieszkanie, dobrą pracę i samochód w nienagannym stanie.

Pimpuś: Jakbyś miał opisac się trzema słowami to jak by one brzmiały?

Obu: Szybko, wysoko, do celu. Szybko, ponieważ wolę zrobić coś szybko i odpoczywać, a następnie patrzeć jak inne osoby się męczą. Wysoko ze względu na mój wzrost, ponieważ dużo osób mówi, że jestem wysoki, a znam wiele osób co są ode mnie wyżsi. Do celu, gdyż wiem co chce osiągnąć i zrobię to mimo wszystkich przeszkód napotkanych na swojej drodze.

Pimpuś: Może juz dążąc do końca. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

Obu: Pozdrawiam @Bylek, ponieważ non stop wysyła mi swoje nagie fotki i wie jak poprawić mi humor. Pozdrawiam, również @Wujek visp z którym piłem wczoraj piwko na działkach oraz moją kochaną @Julcia, która wysyła mi swoje gorące foteczki oraz Ciebie Pimpusiu. Bardzo dziękuję Ci za wywiad, trzymaj się.

 

 

  • Lubię to 7
  • Super 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Wspaniały wywiad!

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Dobra robota chłopaki widać że się postaraliście oby tak dalej aż leci + <3 !!!

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Bardzo dobra robota :D         

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Trochę za krótki, ale i tak dobra robota.

 

 

Leci oczywiście plusik.

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Dobra robota fajnie się czytało 

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Fajny wywiadzik <3 , repik leci!

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Dzięki za wywiad :D 

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Spoko wywiad :D

 

Mam parę propozycji odnośnie wywiadów:

* Pytanie Co Wolisz np "kot/pies"

* opisanie w 3 słowach administrację sieci

 

Te propozycje napewno sprawią, ze wywiad będzie ciekawszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano

Zajefajny wywiad 

 

Pozdrawiam Jetter

 

  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...